ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
Ako sa kravka... sunajn 2011-08-22 22:43:15
PRIMITÍVNE EFOTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
sunajn
podvečer na Dunaji sunajn 2011-08-22 20:03:14
Tam slovaci chodili na muračky
 
sunajn
Už len pár krokov ... sunajn 2011-08-22 17:55:28
Však aj Marcel, ale juniori ho toľko popostrkujú, až sa vyštverá hore
 
sunajn
Už len pár krokov ... sunajn 2011-08-22 17:53:36
V 4000coch??? To len starí a chorí.
 
sunajn
Ooooooo, slnko vyslo .-) sunajn 2011-08-22 10:04:07
Čo tam po tom, hlavne, že to nebolí...
 
sunajn
JESTERjoker sunajn 2011-08-21 19:03:09
Fajné
 
sunajn
stop sunajn 2011-08-21 19:01:06
Okolo prstov mi vadí, inak šumné. Jáj! A nabudúce o polovicu menšiu fotku daj
 
sunajn
po búrke4 sunajn 2011-08-21 18:58:32
To štyri burky boli naraz?
 
sunajn
Ohniváčik sunajn 2011-08-21 18:56:03
Ohniváčik letáčik. A šumný...
 
sunajn
Zetor sunajn 2011-08-21 15:11:09
Ékšn. Zetor is d best ov d best ov traktors
 
sunajn
El mariachi sunajn 2011-08-21 15:08:14
Ja hlava buková. Najprv píšem a potom kukám do slovníka...
 
sunajn
El mariachi sunajn 2011-08-21 15:06:20
To tak vyzerá, keď sa chľace kaktusova šťava, bez citróna
 
sunajn
Posledný pohľad z očí do očí :) sunajn 2011-08-21 14:31:55
Čo klameš. Veď sa teší...
 
sunajn
.... sunajn 2011-08-20 21:17:12
Šumné. A čb si neskúšala?
 
sunajn
hríb sunajn 2011-08-20 20:26:06
To neviem, ale každopádne sa dá zjesť
 
sunajn
hríb sunajn 2011-08-20 20:18:54
Sa tvári ako kremenáč
 
sunajn
lodičky I. sunajn 2011-08-20 20:16:30
No vidíš, že predsa ste len boli v bare...
 
sunajn
Defrosting sunajn 2011-08-20 14:46:12
Hmm... Na jednej strane vysvetľuješ, že to chápeš (subjektívne pohľady druhých), ale hneď prízvukuješ ten svoj - JA, JA! Si uvedom, že toto nie je o Tebe, ani o nikom z nás jednotlivo, ale o všetkých, pre všetkých. Tento portál je o niečom inom (zatiaľ), ako napr. 1x, aj keď, aj tu možno nájsť ozaj dobré fotografie, nielen rodinného typu a je lepší ako 1x! Ozaj! Tento Tvoj výrok - Pekna rodinna dovolenkova UW foto prevedena do BW to je vsetko, a ak by som aj argumentoval a impakt komentovat nemozem ten je najsubjektivnejsi, tak co sa tyka kompozicie alebo technickeho spracovania napisal som co vidim. - viem použiť, (bez zaujatia) na polovičku Tvojej tu prezentovanej tvorby!

Teraz ku mne. Že telenovely... si ma rozosmial. Takto, aha Keby si pil toľko vody, čo ja sa dívam na telenovely, tak umrieš smädom. Akeď sme už pri tom ovlivňovaní zahraničnou kultúrou, tak začni pred svojimi dverami. To Tvoje wau je čistý amerikanizmus. A čo sa týka toho môjho "zavist, nieco s tebou silo", pozerám, že si na svete véľmi krátko, alebo sa pohybuješ v spoločnosti s chudobnejším vyjadrovaním. (bez urážky)
 
sunajn
lodičky I. sunajn 2011-08-20 13:31:37
Uff, neverím, že tam nebolo niečo miestne
 
sunajn
bratia Hochshornerovci? sunajn 2011-08-20 07:47:29
A ešte asi záleží, akú polievku v tom minilabe uvaria
 
Stránok 136 z 316