ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
Krok za krokom sunajn 2011-08-17 13:22:19
A Ty si kde bol tak dlho?
 
sunajn
pohoda v obrazoch 09 sunajn 2011-08-16 20:44:11
Ak sa lepšie zadívaš, uvidíš, že ani mne neubralo na impakte
 
sunajn
pohoda v obrazoch 09 sunajn 2011-08-16 12:03:44
jj, toto takoj padlo aj mne do oka
 
sunajn
pohoda v obrazoch 09 sunajn 2011-08-16 10:40:20
Ľem to máš povedzec Ty. To Tvoja úloha
 
sunajn
Melanchólia.. sunajn 2011-08-16 02:16:52
Čudujem sa, že Ti je ešte do smiechu..! Pri toľkých Áčkach...
 
sunajn
Súvislosti sunajn 2011-08-16 01:57:59
Uff! Spadol mi kameň zo srdca
 
sunajn
Wadi rum sunajn 2011-08-16 01:52:54
Myslel som: To je iná...pesnička!
 
sunajn
Jedna prazdninova.. sunajn 2011-08-15 10:33:06
jj, a ešte tak kopiščisto toho majú...
 
sunajn
Súľovské ráno sunajn 2011-08-15 10:31:34
Šumné. A keď sa odreže 1/3 z prava, tak bude ešte šumnejšie
 
sunajn
Wadi rum sunajn 2011-08-15 09:23:52
To je iná...7-7-7. Ináč, mne newadi rum
 
sunajn
Farebné leto II. sunajn 2011-08-15 09:16:36
Cudzopasnica jedna!
 
sunajn
Farebné leto III. sunajn 2011-08-15 09:13:28
Robotnica v plnej paráde
 
sunajn
... sunajn 2011-08-15 03:24:09
7-7-7
 
sunajn
Riffelsee sunajn 2011-08-15 02:07:38
7-7-7
 
sunajn
AAA IR sunajn 2011-08-15 02:06:06
No vidíš, keď sa chce, hneď to lepšie vyzerá...
 
sunajn
Bacha na lak.. sunajn 2011-08-15 01:56:18
Toto bolo uzkáčom...
 
sunajn
Angel sunajn 2011-08-15 01:30:45
Nemáš tam nič prepálené...
 
sunajn
Angel sunajn 2011-08-15 01:29:28
Vyhoď monitor!
 
sunajn
Wild sunajn 2011-08-14 03:01:13
Tak TK je ozaj mizivé. Šum, hĺbka ostrosti mala byť väčia, sú tam prepaly. Kompozícia neukazuje nič a Impakt, to vieš čo je. Stačí?
 
sunajn
... sunajn 2011-08-14 02:54:41
Ja mám iba to klasické LOMO S tým filmom musíš byť pred akciou o krok napred. Alebo pamätáš ako sa strieľa z sapíku na lietadlo? O štyri dĺžky dopredu, aby si ho zasiahol... Tak možno Ti to výjde aj s filmom Surové sa aj mne páčia, ale na rastri! Žiadne lesky.
 
Stránok 138 z 316