ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
dvaja sunajn 2011-08-20 01:08:00
Júúj, keď oni sú bárs náročný. (ale inak, pravdu vravia) Ironiou je, že tá ruka nehladká, ale telefonuje
 
sunajn
svadobná sunajn 2011-08-20 00:51:41
TK za 6, Kompo za 10, Impakt za... pĺno plno veľa... Je to zo svadby, ale nie je to svadobná!
 
sunajn
Farmár hľadá dieťa sunajn 2011-08-20 00:04:45
Ách jó... manéž... Ja by som tie skvosty nezrovnával, ale dal ich vedľa seba, na jednu roveň. Polívka a Filip sú par excellence! Osobne, mne je bližia šašková čmáranica. Mám pri nej lepší pocit... tekého uvoľnenia...
 
sunajn
Defrosting sunajn 2011-08-19 23:53:24
Možno s Tebou závisť nelomcovala, ale niečo Tebou šilo, ináč by si nereagoval, ako si reagoval. Ostatne, sám si to vyjavil. Na túto fotku sa dívaš čisto subjektivne. To je O.K., ale tak sa dívame aj my, ostatní. Čo sa týka TK, v niečom sa mýliš, v niečom nemýliš, ale nemyslím si, že mrco má nejak prehnané ambície, ohľadne bezchybnej fotografie. Je tam trochu prepalov. No a čo? Veď to je úplne normálne realistický pohľad skrz morskú vodu smerom k hladine, na ktorú dopadajú slnečné paprsky. Asi Ti nemusím vykresľovať, čo dokáže vlnka-šošovka na ktorú dopadne lúč slnka. Prepal je na svete raz-dva! (jedna-dve) Takže ja sa dívam na úplne fasackú fotku, pripomínam si moje podobné pohľady a žiadne prepaly tam nevidím, iba jasne osvetlený bok plavca-podnárača.
 
sunajn
dark sunajn 2011-08-19 23:06:11
jj, ale toto je fotka, a to je už iný level!
 
sunajn
nepotrebnosť sunajn 2011-08-19 23:03:44
Heh! V prvých superkách som dolieval kyselinu do baterky na motorke a keď som ich asi o mesiac vypral, boli ako rešeto ... akurát, že vtedy som sa takto nerehlil...
 
sunajn
svadobné sunajn 2011-08-19 22:54:26
Prečo pesimistycky? Možnože sa brali proforma, kvôli starým, aby sa to nenarodilo do hriechu...
 
sunajn
Farmár hľadá dieťa sunajn 2011-08-19 22:49:16
Môj obľúbený, aj herec... Tak si spolu zanôťme - https://www.youtube.com/watch?v=IZEO_VqfC7o
Teším sa na report. A link
 
sunajn
Defrosting sunajn 2011-08-19 22:16:43
Ja len aby reč nestála...
 
sunajn
Už len pár krokov ... sunajn 2011-08-19 21:17:45
Opačné alternatíva Ťa nenapadla? To na okraj... A čo môže byť lepšia, ako prechádzka na ozaj čerstvom vzduchu?
 
sunajn
Defrosting sunajn 2011-08-19 21:05:08
Nie sú zavreté
 
sunajn
Defrosting sunajn 2011-08-19 20:45:13
Júj! Tá závisť...
 
sunajn
Po schodoch sunajn 2011-08-19 20:09:47
Ale nie v galerke...
 
sunajn
údržba koľajiska sunajn 2011-08-19 18:59:23
Obyčajná fotka s ikskrát opakujúcim-videným sa motívom... ale stačí dať tomu správny názov a už je to o inom. Šumné
 
sunajn
Po schodoch sunajn 2011-08-19 18:55:29
Načo čakať? Však je na špagáte, stačí pritiahnuť
 
sunajn
Po schodoch sunajn 2011-08-19 13:05:40
Ale kompo si čakať nemusel
 
sunajn
:)))) sunajn 2011-08-19 12:41:44
Tu jest toho viac k podiveniu
 
sunajn
Toskánská mlha sunajn 2011-08-19 11:59:29
Tak majú smolu...
 
sunajn
Krok za krokom sunajn 2011-08-18 22:18:38
Preriedko
 
sunajn
Defrosting sunajn 2011-08-18 10:13:31
Však zato sa volá hajzelblad, že odfotí veľké H malé o rímska päťka n a o Ale keď budem veľký, kúpim si ho.
 
Stránok 137 z 316