ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
ty kokos sunajn 2011-07-11 02:07:05
Šumné
 
sunajn
B&W Photography sunajn 2011-07-10 23:01:01
Kongratulejšn. MCH, iba 100 libier paunds. Sa bárs po kešeni nebuchli
 
sunajn
Nirvana.. sunajn 2011-07-10 22:57:33
Ma ne onééé... Nostradamus!
 
sunajn
Gramvousa Foreland sunajn 2011-07-10 18:38:00
Zver to fotošopu a uvidíš, že nič neuvidíš...
 
sunajn
Elafonissi Beach sunajn 2011-07-10 18:27:26
Šumné, ale bacha na ten "padák"
 
sunajn
Matala Beach sunajn 2011-07-10 18:24:41
Šumné
 
sunajn
James Bond sunajn 2011-07-10 02:35:12
jj, baba ja baba
 
sunajn
Tánička sunajn 2011-07-09 21:27:21
K tej tôni vzadu sa mi žiada menej, alebo jemnejšie svetlo na tete. Ale inak...
 
sunajn
James Bond sunajn 2011-07-09 21:13:20
Keby tam bola baba, tak by to bol americký gýč...
 
sunajn
Street Dance II sunajn 2011-07-08 17:45:08
Že vie tá baba lichoti...
 
sunajn
Ešte ťa to baví? sunajn 2011-07-07 18:51:39
Júj, Ty starý dudroš!
 
sunajn
Co je na obrazku? sunajn 2011-07-07 18:47:04
Nerozbije. Si nevidel tie staničné, plastové?
 
sunajn
ruža sunajn 2011-07-07 18:44:53
Včul hej
 
sunajn
Co je na obrazku? sunajn 2011-07-07 18:01:04
Ale tekuté G
 
sunajn
Co je na obrazku? sunajn 2011-07-07 17:10:49
Na obrázku je fotka.
 
sunajn
Ešte ťa to baví? sunajn 2011-07-07 09:12:01
Ty tiež máš rád deti... na paprikáši...

MCH. Tu autorovi asi niekto stolom hýbal

www.ephoto.sk/uzivatel/uzivatel-71301925025267/fotografie/148665/citanie-starej-mamy/

Ospravedlňujem sa za vstup do debatčágu
 
sunajn
Ešte ťa to baví? sunajn 2011-07-07 09:06:03
+ púzdro na náhradné baterky...
 
sunajn
ruža sunajn 2011-07-07 08:50:54
Táák táák! Sebapokánie, je prvá cesta k úspechu!
 
sunajn
Peter sunajn 2011-07-07 08:20:57
Ľavú ruku trošku spustiť a... trochu ho ufúľať, lebo takto je to americký roboš z filmu. Ja mám rád ruských robošov z filmu...
 
sunajn
Ešte ťa to baví? sunajn 2011-07-07 06:32:11
To kto taký múdry? Naj mu kuknem do galerky...
 
Stránok 150 z 316