| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | Stránku ešte nemám |
O mne
| Niečo o mne: | Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty? |
|---|---|
| Motto: | |
| Ponúkam služby: | |
| Zameriavam sa na: |
Osobné údaje
| Meno: | Ján |
|---|---|
| Priezvisko: | Janus |
| Mesto: | Ke |
| Domovská krajina: | Slovenská republika |
| Fotografická odbornosť: | Začiatočník |
| Členom ePhota od: | 07. 01. 2007 |
| Posledná aktivita: | 2023-04-23 16:47:02 |
| Status: | offline |
Kontakt
| @ | E-mail: | sunajn@gmail.com |
|---|---|---|
| Kto popýta, dostane | Skype účet: | Kto popýta, dostane |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: |
Nikon D80 F75 |
|---|---|
| Moje objektívy: |
Nikkor 50mm f/1.4 AF Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR |
| Príslušenstvo: | Všakokovakovie veci |



RSS
Keď som však napísal, že od Teba očakávam viac, tak som to myslel tak, že viac úprav-zásahou, keď už si s nimi začal. Lebo tam si porobil so svetlom pekné zmeny!
A čo to máš furt s tými kompaktami a lowendmi? Podľa Tvojho názoru keď je foťák šit, dám zlú známku za TK? To znamená, že keď s D3s urobím šitnú fotku, zašumenú, rozmazanú, s prepalmi, a podpalmi, tak dáš vysokú TK, lebo sa jedná o profi mašinu?
Tu na fotke nemáš ani prepaly, ani stratu kresby, ani šum, aj ostrosť je slušná.
Tak aj tu je jedno, od koho TK pochádza. TK je TK a na tom sa nedá zmeniť nič. Iba meter.
PS: Ak by to bolo bez exifu podľa čoho by si súdil?