ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
Street Dance sunajn 2011-07-06 18:56:32
Veríííme! Čakáme...
 
sunajn
Macicka sunajn 2011-07-06 18:42:34
Šumná mica. takú treba mliečkom krŕmiť. Ale pozor! Nie obyčajným! Ale takým čo ma napísané - Kinder Pingui, Kinder čokoláda a iné...
 
sunajn
Street Dance sunajn 2011-07-06 12:12:38
F O Otky, F O Otky, FO Otky...
 
sunajn
Marhuľová sunajn 2011-07-05 22:28:54
Šumná fotečka
 
sunajn
Čerešňová sunajn 2011-07-05 22:26:45
Jéééj Deni, už si túúú? Skúšky porobené? Ďakujem za prianie. Aj Tebe šumné léto.
 
sunajn
CICA naaaa.... sunajn 2011-07-05 13:29:26
zatrpknutý voči...svetu
 
sunajn
CICA naaaa.... sunajn 2011-07-05 13:28:15
Tak prepáč, že z tejto fotky cítim energiu, život a tekéto ľudské teplo... ako asi zo všetkých Anena_ných fotiek detí. Ale to Ty teraz nepochopíš, lebo si zatrpknutý voči. Tvoju zatrknutosť cítiť vo veľa Tvojích komentoch v ktorých sa ohradzuješ. Tento nie je vínimkou. Tvoja originál fotka, oproti tejto je iba obyčajný cvak technicky na úrovni. Nič viac.

Keď som však napísal, že od Teba očakávam viac, tak som to myslel tak, že viac úprav-zásahou, keď už si s nimi začal. Lebo tam si porobil so svetlom pekné zmeny!
 
sunajn
Keď dvaja robia to isté... sunajn 2011-07-04 15:13:37
Ďakujem
 
sunajn
Od severu vetrík fúka sunajn 2011-07-04 15:12:41
To som sa naučil keď sme chodili do školskej záhrady
 
sunajn
Tatranský mrakomrak sunajn 2011-07-04 13:07:57
PS: raja-ROJA
 
sunajn
MŇAM sunajn 2011-07-04 12:14:39
Ha, z polohy tela a grimasy by som skôr tipoval: bé, fuj! Druhú takú už nevládzem...
 
sunajn
abstrakt sunajn 2011-07-04 12:06:53
Čo to trepeš, že gúľaš a gániš očami?! Keď poviem žene, že má oči ako krava, tak to je pochvala!
 
sunajn
most sunajn 2011-07-03 19:35:35
Fíha a akí šikovní boli jeho stavbári, keď vedeli prispôsobiť jeho konštrukciu vypuklej hladine. To sa už dnes tak často nevidí...
 
sunajn
pes a macka = n a h a n a c k a sunajn 2011-07-03 19:31:40
To nemá s tolerantnosťou nič spoločného. Môžeš mať názor iný (a na ten Ti nesiahnem) na niečo, čo sa dotýka pocitov. Ale TK je dané technicky a s tým nezrobíš nič. Keď si pozrieš histogram, tak ten je vyrovnaný. Musíš zohľadniť aj svetelné podmienky. A tie keď boli o ničom, tak aj fotka to bude vyžarovať. Ale to neznamená, že je zlá TK!
A čo to máš furt s tými kompaktami a lowendmi? Podľa Tvojho názoru keď je foťák šit, dám zlú známku za TK? To znamená, že keď s D3s urobím šitnú fotku, zašumenú, rozmazanú, s prepalmi, a podpalmi, tak dáš vysokú TK, lebo sa jedná o profi mašinu?
Tu na fotke nemáš ani prepaly, ani stratu kresby, ani šum, aj ostrosť je slušná.
 
sunajn
Okinawské tango sunajn 2011-07-03 19:18:27
Ale tlieskať budeš dvakrát! Lebo musíš isť príkladom juniorom.
 
sunajn
pre Jima... sunajn 2011-07-03 13:10:07
jj, dobrá gazdinka pro pírko i přes plot skočí...
 
sunajn
* sunajn 2011-07-03 12:16:30
Viem ako si to myslel. Ale drasticky si do nej zasiahol aj tak.
 
sunajn
pre Jima... sunajn 2011-07-03 12:14:11
Pekne si to napísal. Mám nejaké CD Doors, aj film som videl. Ešte do Paríža sa musím dostať
 
sunajn
pes a macka = n a h a n a c k a sunajn 2011-07-03 11:58:29
Asi nechápeš podstau TK. (bez urážky) Keď si kúpiš chladničku, alebo práčku, tak je Ti u zadku (ani na to nepomyslíš), či to robil človek, alebo robot! Zaujíma Ťa iba jedno. TK!!!

Tak aj tu je jedno, od koho TK pochádza. TK je TK a na tom sa nedá zmeniť nič. Iba meter.

PS: Ak by to bolo bez exifu podľa čoho by si súdil?
 
Stránok 151 z 316