ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
Keď dvaja robia to isté... sunajn 2011-06-25 02:15:54
Ďakujem
 
sunajn
Keď dvaja robia to isté... sunajn 2011-06-25 02:13:37
Ďakujem
 
sunajn
Veľké upratovanie sunajn 2011-06-25 02:00:49
Rozmýšľam aký je to človek, dospelý chlap, čo fotí mačičky... A MOTORKY! To bude romantik, napadá ma. Potom je tu ale jeho koment. To svedčí o jednom. Niekde vo vývine sa stala chyba!
Alebo žeby sa vývin ešte neskončil?
 
sunajn
Veľké upratovanie sunajn 2011-06-24 13:50:20
Ale keby si odfotil takého pretekárskeho motorkára... to by bolo dačo!
 
sunajn
Don Quijote de la Mancha sunajn 2011-06-24 03:02:05
Všetci sa to báli povedať, ja to poviem. Na plnú hubu! Zo zelenej si khaki spravil! Ale pristane mu. Šumné.
 
sunajn
NBS a jej dohlad.... sunajn 2011-06-23 22:48:40
Machinacie? A u nás?!! Ta čo síííí...
 
sunajn
Z Zillertálu 1 sunajn 2011-06-23 22:08:43
jj, aj tu robí taký dlhý chyt...

https://www.youtube.com/watch?v=Wy3SuhEQHVg&NR=1
 
sunajn
Dilema sunajn 2011-06-23 01:00:43
Toto sem patrí ako vyšité! Ale toto sem nepatrí absolútne vôbec!!!

www.ephoto.sk/fotogaleria/hodnotit-fotografiu/201835/new-born-production/
 
sunajn
Keď dvaja robia to isté... sunajn 2011-06-22 21:19:35
Dík za obodovaný vkuk
 
sunajn
Čo reveš krpatá? sunajn 2011-06-22 03:06:16
Tu zreve!
 
sunajn
Čo reveš krpatá? sunajn 2011-06-22 03:05:06
Dva rýchle úkroky vpravo a máš to. V šikodači, samozrejme!
 
sunajn
* II. sunajn 2011-06-21 03:56:57
Lebo šampáňo nesmieš otvárať keď už Ťa berie na spánok... Teda, môžeš, ale takto to dopadne!
 
sunajn
Keď dvaja robia to isté... sunajn 2011-06-21 03:54:45
Ďakujem
 
sunajn
Keď dvaja robia to isté... sunajn 2011-06-21 03:53:32
Išli dookola celý okruh a mala plakala, ale mama to mala pod kontrolou. Normálne robila s malou také tie vodnolyžiarske oblúky. A dík za vkuk.
 
sunajn
čumák :) sunajn 2011-06-21 03:39:59
 
sunajn
Black & white sunajn 2011-06-20 14:26:50
Blek and pink
 
sunajn
Keď dvaja robia to isté... sunajn 2011-06-18 22:01:08
Tiež som nad tým dávnejšie rozmýšľal. Veď voľakedy boli aj okrúhle. Dík za vkuk
 
sunajn
London Eye is fun sunajn 2011-06-18 15:07:27
No ja by som ich už deťúrencami nenazval... Tíns!
 
sunajn
Dotyk prírody sunajn 2011-06-18 15:01:23
Šumné
 
sunajn
Lucka sunajn 2011-06-18 12:26:44
 
Stránok 154 z 316