ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
Tulips. sunajn 2011-06-13 17:54:40
Dosky som mal na mysli také popraskané od slnka, ošlahané dažďom, také šedivé...
 
sunajn
Dražovský kostolík. sunajn 2011-06-13 09:05:12
Zbiť po rukách toho, čo retušoval tento obrázok!
 
sunajn
Tulips. sunajn 2011-06-13 09:02:10
Keby tam nebol ten múrik, keby dosky neboli nové, ale schátralé, tak by to bolo super. O tých drôtoch hore radšej pomlčím.
 
sunajn
Kiss-of sunajn 2011-06-13 08:45:29
Tak čo sa týka tohoto, môžem potvrdiť!
 
sunajn
Kiss-of sunajn 2011-06-13 02:10:48
Fotka šumná, fajn atmo.
 
sunajn
Kiss-of sunajn 2011-06-13 02:10:10
Urob samokuk do zrkadla, povedz číííz a je to!
 
sunajn
Good old times sunajn 2011-06-13 01:13:09
Niekto vymyslel, že človek príde nato ako dobre sa mal, až keď to stratí. Blbec! Keby to nevymyslel, mohli sme sa mať ešte dobre... Ale ozaj, tá človečina dnes akosi chýba. A neospravedlňuj sa. Málo kto je pánom svojho času. Ináč do tuzexu som chodil niekedy len tak, na vohľady...
 
sunajn
vidím ťa sunajn 2011-06-12 21:54:00
Vidím Ťa, nevidím Ti...
 
sunajn
tak ktorú si dnes zobrať??? sunajn 2011-06-12 21:47:29
To je plastik ket
 
sunajn
Good old times sunajn 2011-06-12 21:34:06
Vtedy si cekol proti strane, lebo "tá" bola vedúca. Dnes by si kecol proti metičke firme a to je ešte horší prehrešok. Asi.
 
sunajn
čo sa za mladi naučíš.... sunajn 2011-06-12 14:51:48
Hehe! Veru, vedieť sa držať plota, aby to dobre vyzeralo, vyžaduje dlhoročné skúsenosti.
 
sunajn
Good old times sunajn 2011-06-12 14:07:52
Tak to ja som zarábal kráľovsky... 1200!
 
sunajn
Plastic City sunajn 2011-06-12 13:19:24
Keď si pridal filter to si neupravoval? Hmm... jáj, to si degeneroval!
 
sunajn
Good old times sunajn 2011-06-12 12:53:59
Zlaté časy...
 
sunajn
Good old times sunajn 2011-06-12 12:52:34
Ha, jeden mali taký, tuším oproti PRIORI. Vtedy som sa o fotku nezaujímal, ale chodil som naňho kukať s bázňou v očiach.
 
sunajn
Čo sa za mladi naučíš...BW sunajn 2011-06-12 12:04:39
Ako zola
 
sunajn
Svedomie.. sunajn 2011-06-12 11:55:57
Hmm...
 
sunajn
Spoj sa so svojim svedomim -LG- sunajn 2011-06-12 11:50:56
Toto je fajn. Bez toho eldží!
 
sunajn
no name.. sunajn 2011-06-12 11:49:23
Že mi uniká logika tej scény bude moja chyba! Ale to ajajajaj spracovanie je Tvoja chyba! Uff!
 
sunajn
Auto-foto sunajn 2011-06-12 11:43:41
Narcis?
 
Stránok 156 z 316