ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
Veselá sunajn 2011-06-08 14:29:51
Dík
 
sunajn
magnetkova  ka ma su tra sunajn 2011-06-08 04:31:34
Ty sa toľko nerehoc, lebo Ťa bude brucho bolieť
 
sunajn
Panoráma stavby budúcej opachy sunajn 2011-06-08 02:07:09
Ja ľem zvedavý , jak z dnuka budze vypatrac tota veľká chyža, bo garadiče dagdzej u štredku a kapury na predku. To statuskvo nebulo nikdaj, ale premenný stav.
 
sunajn
Kráľova hoľa sunajn 2011-06-07 02:05:19
Neviem, ale my sme sa učili v škole pesničku, že: Na krááľovej holi, na krááľovej holi, stojííí strom zélélýýý. A vidiš tam dajaký strom?
 
sunajn
I Came So Close sunajn 2011-06-06 18:09:56
Šumné
 
sunajn
Lonely Truck rIdeR sunajn 2011-06-06 15:22:08
Žeby? Ale trávičku som nemal, ani nepamätám...
 
sunajn
Kuk sunajn 2011-06-06 09:03:29
Nie! Keby to malo 20 cm tak by sa to dalo chovať v teráriu
 
sunajn
Kráľ a kráľovna sunajn 2011-06-06 09:00:57
Skôr by som to nazval: Živá a mrtvá voda.
 
sunajn
Lesk "dolára" sunajn 2011-06-06 08:47:19
Zabudol dopísať, že: bejvávalo...
 
sunajn
Lonely Truck rIdeR sunajn 2011-06-06 03:09:30
Písal som, že amíci nesú Diskoveryho na Bajkonur. A bol som myslím tretí komentujúci. Zdá sa, že nové efoto je hlbokou studnicou záhad.
 
sunajn
Flyman sunajn 2011-06-05 11:26:54
Tak daj preč tie hračkárske krídla, zašpiň si tričko, sem tam ho natrhni, vytiahni z nohavíc a bude sa páčiť aj mne.
 
sunajn
Podvečer na Trnavských rybníkoch sunajn 2011-06-04 21:41:10
Si na normálne zneistil tak som sa na to mrkol ešte raz. Celá fotka je oukej ale tá kôra, neviem neviem... čo sa týka zelenej, tam som si na istom. Tú žltozelenú beriem, vzadu na korunách stromov, ktoré hladia posledné lúče zapadajúceho slnka. Ale vpredu, v tieni? Nie! Tráva nepozornému divákovi ujde, ale tá ratolesť ne_ééé!
 
sunajn
Kráľova hoľa sunajn 2011-06-04 20:38:34
To nie je Kráľova hoľa
 
sunajn
Flyman sunajn 2011-06-04 19:05:01
Ak sa to Tebe páči, je to OK.
 
sunajn
Flyman sunajn 2011-06-04 11:30:50
Tie krídla tam "rušia" atmosféru. Ale to je už jedno.
 
sunajn
Flyman sunajn 2011-06-04 08:31:50
Tie krídla sú strašne malé a nemám pocit, že Ti patria. Daj ich preč a fasa. Krajzis 2.
 
sunajn
Lonely Truck rIdeR sunajn 2011-06-04 08:26:06
Deje sa mi tu vzácny úkaz, dežavú. Zdá sa mi, že, tu, už som túto fotku videl. Lebo keby sa mi to nedežavuovalo, tak by predsa už bol pod ňou môj koment...
 
sunajn
Vsetko najlepsie k MDD sunajn 2011-06-04 03:22:47
Šumné. A dostalo cukrík?
 
sunajn
Flyman sunajn 2011-06-04 03:11:37
Uff. Väčší gýč som už dávno nevidel Ale dobrá práca so svetlom
 
sunajn
Nikon F80 sunajn 2011-06-03 11:29:27
... večer po ťažkom pracovnom dni ... to je tá horšia varianta
 
Stránok 158 z 316