ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
Pre Heryho... sunajn 2011-05-26 15:54:07
A za príplatok máš sačok s bublinkami
 
sunajn
Listy sunajn 2011-05-26 09:17:23
Nie, nie to bolo mojím úmyslom, ale díki
 
sunajn
Pre Heryho... sunajn 2011-05-26 09:15:54
Bo si fotil keď prach zvírilo asi z tej vody
 
sunajn
Na koníka.. sunajn 2011-05-25 18:21:59
Ináč, on vynašiel slovo Paparazzi
 
sunajn
Môj makový svet IX. sunajn 2011-05-25 13:09:42
Čiže, napr. ľudí zaostrených na fotkách poznáš všetkých... Fíha! To si dobrý!
 
sunajn
Niečo na schladenie sunajn 2011-05-24 15:07:51
Můj brácha má príma bráchu... ma nenapadlo. A mohla ma upozorniť tá nesivá bunda
 
sunajn
To mňa fotíš, fešáčik? sunajn 2011-05-24 14:24:02
PS: prezident, prezident... všetci vieme, že nie prezident poťahuje za nitky
 
sunajn
Niečo na schladenie sunajn 2011-05-24 14:21:37
Vyzerá ako Ty. Ale to nemôžeš byť Ty, ibaže by si mal už nachystaný foťák na statíve. Alebo Ťa fotil Maco, alebo Miťo a Ty sa chváliš cudzím perím

Ták! Dúfam, že teraz už to sedí a aj Ty si v obraze
 
sunajn
To mňa fotíš, fešáčik? sunajn 2011-05-24 14:20:01
Vyzerám ako debil. To tá debilná Opera v kooperácii s win7. Tento text som písal pod túto fotku - www.ephoto.sk/uzivatel/mrco/fotografie/203162/nieco-na-schladenie/ - aspoň som si myslel
 
sunajn
Levitácia sunajn 2011-05-24 14:11:30
Tomu sa vraví: výnimka potvrdzuje pravidlo
 
sunajn
Včela sunajn 2011-05-24 14:04:36
Ha, že nevšimol... Táto fotka je rébus, ktorý musí človek riešiť-hľadať veľké veci a nieto ešte detaily!
 
sunajn
To mňa fotíš, fešáčik? sunajn 2011-05-24 14:01:02
Vyzerá ako Ty. Ale to nemôžeš byť Ty, ibaže by si mal už nachystaný foťák na statíve. Alebo Ťa fotil Maco, alebo Miťo a Ty sa chváliš cudzím perím
 
sunajn
Včela sunajn 2011-05-24 12:34:19
...lepšie pozrieť... He. Nemyslíš, že na fotke by to malo byť vidieť? Hlavne keď je to fotené z predu a ešte ak sa honosí prívlastkom makro!!! Rébusy si na inom oddelení...
 
sunajn
Kethrin sunajn 2011-05-23 17:31:57
PS: práca OK. Teda až na tie odlesky!
 
sunajn
Kethrin sunajn 2011-05-23 17:27:29
Z ameriky posielali niekedy také gýčove (jak remeň) pohľadnice. Fúj, odporné, chce sa mi kričať... Ale priti gustu...
 
sunajn
pes sunajn 2011-05-23 17:09:26
Šarik
 
sunajn
Hippie Chick sunajn 2011-05-23 17:08:21
Tento rok tu máme zase mšice... Polnohospodáři to nechali v bordeli a úroda bude opět v ......
 
sunajn
Včela sunajn 2011-05-23 16:57:07
už dávno
 
sunajn
Gardener II sunajn 2011-05-23 15:06:34
Celkom fajn, až na tú fyzikálnu do očí bijúcu chybu...
 
sunajn
Plastic City sunajn 2011-05-23 03:19:43
... Fotky neupravujem. Myslím, že je to pre mňa aj výzva. Fotka má byť dokonalá taká aká je. Možno sem tam málo zdvihnem jas, alebo ho znížim, ak sa to však dá nazvať upravovaním, tak potom tie fotky aj upravujem...
 
Stránok 160 z 316