ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
This Use To Be My Playgraund sunajn 2011-05-16 21:37:51
Tak veru! Ešte dva roky musíme byť kultúrny
 
sunajn
This Use To Be My Playgraund sunajn 2011-05-16 20:24:31
Peťo, ešte si zabudol na rok 2013.
 
sunajn
Tatatatatááá... sunajn 2011-05-16 20:04:43
Zaujímavé. Tak prečo si reagoval na takú prízemnosť ako je jednotka pod tvojou fotkou?
 
sunajn
This Use To Be My Playgraund sunajn 2011-05-16 19:57:28
Nehanbíš na cudzinca vyplazovať?
 
sunajn
Tatatatatááá... sunajn 2011-05-16 19:46:13
Nikdy som poriadne nevedel, čo sú to, takzvané, prízemné pudy. Teraz už viem. Díki kecale.
 
sunajn
This Use To Be My Playgraund sunajn 2011-05-16 15:23:05
Niečo presvedčivejšieho nemáš?
 
sunajn
This Use To Be My Playgraund sunajn 2011-05-16 15:22:33
...a dočkal si sa...
 
sunajn
Tatatatatááá... sunajn 2011-05-16 15:14:36
Toto viem, že je ...jebok ale kompo si myslím, že bude viac ako za 1. Ale netankuje ma to.
 
sunajn
Jéééj, pribináčik ... sunajn 2011-05-16 01:08:47
Vtipné
 
sunajn
Dirt masacra sunajn 2011-05-16 01:06:16
Väčšie, vygumovať tú bodku pred skokanom a dokonalé.
 
sunajn
Zelené sunajn 2011-05-15 23:23:17
OK. Už neriešme. Nabudúce to rob takto: Urob väčší výber ako rohovka.Skopiruj Ctrl+C a Ctrl+V Ti to dá automaticky do novej vrstvy. Tam s tým porob čo chceš. Potom vezmi gumu s mäkým okrajom a ten presah vygumuj. A máš to.
 
sunajn
Zelené sunajn 2011-05-15 17:52:22
Trochu??? Ale vidíš aj ten obdlžnik, že?
 
sunajn
Zelené sunajn 2011-05-15 17:22:09
VÝBER! Vidno aj oddlžnikový aj lokálny. A ten lokálny aký je už ani nepíšem
 
sunajn
Zadocek sunajn 2011-05-15 15:26:11
Každopádne to bude ku prospechu veci
 
sunajn
taká konina :) sunajn 2011-05-15 13:44:32
Servus. Bol si dlho preč.
 
sunajn
bastard sunajn 2011-05-14 23:32:01
Šumné
 
sunajn
Zadocek sunajn 2011-05-14 23:15:45
Nezabudol. Len som sa čudoval, že si dal vysoké známky, ale úž zname čom.
 
sunajn
Zadocek sunajn 2011-05-14 21:40:17
Števo. Rozvinul si tu celkom inú tému a iným smerom. Nejde tu o nič. Iba som povedal, že som to zbadal a úpravou fotky aj ukázal, že netrepem do vetra. A keby aj! Veď, ao píšeš, je to iba webová sebaprezentácia. Nič viac a nič menej. Keď niekde niečo vidím, tak na to upozorním. Ako to vezme dotyčný to je jeho vec.
 
sunajn
ružová sunajn 2011-05-14 16:15:12
Šumné. Vyzerá to ako keby Ti to vytlačila moja tlačiareň.
 
sunajn
Nepalka sunajn 2011-05-14 16:08:23
Šumné, ale zdá sa mi Zuzi, že si jej PPečkom popálila líčka. Idem na 9. časť
 
Stránok 162 z 316