ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
Koník má kámošša sunajn 2011-05-12 04:10:06
Šumná cesta
 
sunajn
Dies et solitudo sunajn 2011-05-12 04:00:45
Bez toho stromu
 
sunajn
Zadocek sunajn 2011-05-12 02:54:50
Aha ho, aký verš on hodil po mne
ja len kukám a každému rovne.
Darmo Števo sa Ti ľavá aj pravá polka páči,
mne tiež, však vidím tam čosi, čo ma zháči.
Tá koža husia, a ten pupencový pruh
na ľavej polke potláčajú môj vzpruh.
 
sunajn
eva.14 sunajn 2011-05-12 02:36:33
...šak bŕŕŕkni. Poumývame...
 
sunajn
Keď koník nežerie sunajn 2011-05-12 02:29:34
Netreba v krčme vysedávať...
 
sunajn
eva.12 sunajn 2011-05-11 16:35:01
Buď menej, alebo viac
 
sunajn
eva.11 sunajn 2011-05-11 16:33:31
Viac miesta naľavo, bacha na nechty (retušovať) a je to šš. A ešte ku kompu by bolo čo to povedať
 
sunajn
eva.14 sunajn 2011-05-11 16:30:39
To je kovové ňadro, alebo vyliezla z kade, kde sa mlátia ženské?
 
sunajn
eva.13 sunajn 2011-05-11 16:29:08
Okrem toho, že snímok je šš, je tam strašný zmätok
 
sunajn
Zadocek sunajn 2011-05-11 15:31:37
Tvoj pohľad nejak zbenevolentnel, alebo ešte nebol vycibrený
 
sunajn
old furure sunajn 2011-05-11 15:14:55
Šumné, ale to prasiatko by som dal preč.
 
sunajn
save me sunajn 2011-05-11 02:00:25
Šumné
 
sunajn
MotF III sunajn 2011-05-11 01:40:16
Rád by som Ti uveril, ale nie! Kvôli zachovaniu autenticity pamiatkári nedovolia.
 
sunajn
Keď koník nežerie sunajn 2011-05-11 01:16:56
Prečo to ikvéfoto poskladalo vety za sebou, keď ja som ich dal pod seba a medzi prvou a druhou som dal prázdny riadok?!
 
sunajn
cesta ... sunajn 2011-05-10 18:50:56
 
sunajn
okupácia..... sunajn 2011-05-10 18:48:56
Tak Ti to vysvetlím. Pôjdeš na dýzu. Tam bude svietiť reflektor. Stroboskopický. Povieš: fantastické! Bliká to, ťahá oči, nie je to príjemné. Niektorí dokonca dostanú prvýkrát v živote epileptický záchvat. Pre emócie fajn, ale technicky nezvládnuté...
 
sunajn
cesta ... sunajn 2011-05-10 18:40:40
To sa akosi rozmohlo. Nechápem tomu
 
sunajn
Klarinet sunajn 2011-05-10 09:26:23
Dvaja speváci. Šumné
 
sunajn
Gitara sunajn 2011-05-10 09:25:08
Šumne si to
 
sunajn
Ivana sunajn 2011-05-10 09:03:06
Šumné
 
Stránok 164 z 316