ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
Eva sunajn 2011-05-10 09:01:07
Šumné
 
sunajn
Kontrabas sunajn 2011-05-10 04:09:41
Šumné
 
sunajn
Naša ulica sunajn 2011-05-10 03:46:00
Dík za vkuk
 
sunajn
Rodinný portrét II. sunajn 2011-05-10 03:43:46
Nebudú oni príbuzní?
 
sunajn
Colombian drug lord sunajn 2011-05-09 22:22:11
Aj jedno, aj druhé
 
sunajn
MASH-ka sunajn 2011-05-09 22:20:36
Nie. Teraz je presný!
 
sunajn
Colombian drug lord sunajn 2011-05-09 22:18:49
Kus sa podobajú
 
sunajn
MASH-ka sunajn 2011-05-09 22:06:04
Úplne nesprávne zvolený názov
 
sunajn
Čas a spomienky plynú... sunajn 2011-05-09 21:52:57
Držím sa zásady: Keď dávajú - ber! Keď bijú - utekaj! A tam kde pracujú - nezavadzaj!
 
sunajn
Tatiana sunajn 2011-05-09 21:44:40
Taký poet ako niektorí tu (na ephoto). Urobia pár fotiek a už si vycapia na fotku xy PHOTOGRAPHY.
 
sunajn
Tatiana sunajn 2011-05-09 19:14:01
Deva pôvabna spanilá, cit môj, pre vkus, ranila.
Ak mám tmavý šat, aj vlasy, tá obuv biela sa s tým chytá za pasy
 
sunajn
Predstavenie 2.. sunajn 2011-05-09 18:48:25
Fíha, to sa dá? Neverím. Až dva dni Vám chleba nevydrží...
 
sunajn
Dom na útese... sunajn 2011-05-09 16:20:45
Dom nad morom
 
sunajn
Predstavenie 2.. sunajn 2011-05-09 14:41:37
Na samote, ale nie odtrhnutá od sveta. Lebo vidím, že ephoto k Vám doletí... Alebo, žeby ste kvôli nemu až hen, dole, do dediny..?
 
sunajn
Predstavenie 2.. sunajn 2011-05-09 14:38:42
No ale hľadal som ho...
 
sunajn
Alex sunajn 2011-05-09 09:19:37
Ten náklon sa tu nejak rozmáha. Mne u tejto foto vadí. Inak šumné
 
sunajn
Predstavenie.. sunajn 2011-05-09 02:48:30
Je to smutné kolegyňka. Ľudia koľkokrát nevidia čo majú pred očami. Mne sa to tiež často stáva
 
sunajn
Požehnanie sunajn 2011-05-09 02:44:55
V čb som kus stmavil oblohu a potom upravil kontrast a páči sa mi viac ako Tvoja čb.
 
sunajn
Požehnanie sunajn 2011-05-08 19:35:25
Možno kus odsaturovať, alebo čb. Šumné
 
sunajn
Pukrlíííkkk sunajn 2011-05-08 17:51:01
Čo hanbíš? Od Kata k baletu je blízko
 
Stránok 165 z 316