ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
Papaver rhoeas ... sunajn 2011-05-08 16:39:33
K kompozícii som sa nevyjadroval, lebo súhlasím, čo si písal. A k TK... Tebe sa celkom páči, ale ja by som bodoval oveľa nižšie. Pri takýchto prácach (zvlášť ak to môže ísť do tlače pre verejnosť) si stojím pevne za tým, že oko diváka nesmie upútať ŽIADNA! chybička. Tu som to videl ešte pred rozklikom. A to om amatér!
 
sunajn
Pukrlíííkkk sunajn 2011-05-08 08:38:31
Jáj. Nadpis si prerábal
 
sunajn
Nočná.. sunajn 2011-05-08 08:07:38
Veru. Najlepšie keď je človek sám sebou. Ééé! Sám s sebou. To je potom svojím pánom a má kopu času, len a len pre seba. S tými japoncami to pravda. Pán Boh okrem toho, že z nich spravil hlupákov, im nadelil aj veľkú dávku slušnosti a kultúry. No a v dnešnom svete ako je jedinec slušný, tak sa ani do Versaju nedostane, napríklad.
 
sunajn
Nákupy na Montmartre.. sunajn 2011-05-08 01:20:41
A to bola voľakedy štvrť umelcov...
 
sunajn
Madona.. sunajn 2011-05-08 01:02:30
Šumné
 
sunajn
Predstavenie.. sunajn 2011-05-07 22:57:11
Super šupa moment! Jak všetci kráásne spievajúci vtáci sledujú krovku chleba a hrkutajúci to majú v paži. Že si toto nikto nevšimol...
 
sunajn
V cukrárni Angelina.. sunajn 2011-05-07 22:33:46
Aj poloautoportrét tam máte kolegyňa. Apropó, a kedy ste to stihla obehať na tom starom bajsykli. Toľko nových obrázkov, alebo máte novú galusku?
 
sunajn
Parížanka.. sunajn 2011-05-07 22:28:00
Drahá moja... Ź´tém...
 
sunajn
Hudba na ulici.. sunajn 2011-05-07 22:23:30
Šumný dokument. Aj čebéčko je fajn, len kus svetlejšie sa pýta
 
sunajn
Parížanky.. sunajn 2011-05-07 19:30:16
Éj... ale tá naľavo má inú krv...
 
sunajn
Na Sacré-Cœur .. sunajn 2011-05-07 19:28:04
Parle u franse, sa pýta. Šumné
 
sunajn
Autobusom č. 42.. sunajn 2011-05-07 19:23:05
Mne sa páči viac ten čo ochutnáva sklo
 
sunajn
Nezvyčajné kamarátstvo sunajn 2011-05-07 17:40:29
Šumné
 
sunajn
Ja a Hugo sunajn 2011-05-07 17:19:56
šumné, akurát...pohľad nech sa díva do pohľadu, foťák bez remeňa a držiaka z stativu. Bacha na lak pri nechtovom lôžku, fliačik nad nim na prste a čo som to ešte... Aha! Ja by som napísal - Hugo a ja
 
sunajn
Schody do raja sunajn 2011-05-07 04:33:58
No predsa .o.e
 
sunajn
...z pohľadov do dieľne II... sunajn 2011-05-07 02:59:53
Šumné
 
sunajn
...13. komnata... sunajn 2011-05-07 02:54:29
Šumné
 
sunajn
Little-Fly's sex sunajn 2011-05-07 02:40:50
Šumné
 
sunajn
empty spacing sunajn 2011-05-07 02:33:53
Šumné
 
sunajn
meškáš ! sunajn 2011-05-06 20:22:31
To preto lebo také máš doma?
 
Stránok 166 z 316