ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
len obloha sunajn 2011-04-29 04:03:35
Trochu mi nesedí perspektíva, ale dá sa...
 
sunajn
Dve sunajn 2011-04-28 15:58:22
Ty máš matuzalem fototošop 7! Tak si to jednoducho urobíš veľkým štetcom v novej vrstve
 
sunajn
K sviatku sunajn 2011-04-27 22:14:13
Topánky nesmú lingať
 
sunajn
,,, sunajn 2011-04-27 10:35:48
Ako brk1
 
sunajn
Ship of Fools sunajn 2011-04-26 22:00:13
Dakujem za vysvetlenie. Vážim si to. Teraz keď si vysvetlil svoj pohľad na vec, nemožno oponovať. Až... až na dno toho člnu A čo dodať? Už len - https://www.youtube.com/watch?v=2eOx3MBUS6k
 
sunajn
... sunajn 2011-04-26 18:37:39
Aj nabudúce
 
sunajn
Music sunajn 2011-04-26 14:53:10
...a ani odpovedať nevedia...
 
sunajn
... sunajn 2011-04-26 12:56:05
Tak keď už mám niečo "vypichnúť", tak: čiapku si mal farebne zladiť s veľkou poľnou, tú striebornú plecharinu spod odznáku vyretušovať a odznak: ten je na pracovnej uniforme, čiže brigadírke, ako aj lodičke a baranici iba mosadzný. Dym je fasa
 
sunajn
furt fotí a furt len mňa :( sunajn 2011-04-26 12:28:30
...až na večná časy...
 
sunajn
... sunajn 2011-04-26 12:24:40
PS: A páči sa mi výraz granátometčíka. Taký že: Posledný šluk a idem nato!
 
sunajn
... sunajn 2011-04-26 12:20:35
Šak kukni, jak som včera hodnotil fotky. Keď vidím a cítim, že nem_bárs šumné, tak patrične ocením
 
sunajn
furt fotí a furt len mňa :( sunajn 2011-04-26 10:51:35
...a furt to tu dáva...
 
sunajn
Prvá 2011. sunajn 2011-04-26 02:56:24
Stačí
 
sunajn
Gabika sunajn 2011-04-26 02:39:16
Teta šumná
 
sunajn
*X* sunajn 2011-04-26 01:54:56
Škoda, že ten šum vyzerá tak umelo...
 
sunajn
Mierka sunajn 2011-04-25 14:36:53
Ešte v 1. alebo 2.? triede ZDŠ ma vybrali ako talentovaného na kreslenie. Kreslil som memšie kresby ako boli učiteľové predstavy. (Mal taký veľký červený nos. Toho v The Wall robili asi úodľa neho). Stále mi to prečarbal na väčšie. Usúdil som, že jeho nepremôžem, tak som prestal chodiť na kreslenie. (A tak soc. prístup zmarnil jeden "talent")

A to nie je strítovka, ale preddivadlovka. Sedel na schodoch divadla, tak asi preto Ťa to upútalo. Umenie...
 
sunajn
Veselu velku noc prajem sunajn 2011-04-25 02:41:39
Dík. Aj Tebe.
 
sunajn
Súmrak na rybníku I. sunajn 2011-04-25 01:52:58
Éjj veru...
 
sunajn
Súmrak na rybníku I. sunajn 2011-04-25 01:25:18
Nie je to prkotina, lebo aj mňa to kole v ľavom oku
 
sunajn
rebrik do pekla sunajn 2011-04-23 17:22:31
Do pekla, a s dreveným obkladom???!!!
 
Stránok 168 z 316