ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
Give me five.. sunajn 2011-04-20 10:55:33
Ty si fakt slepý a ešte vtipálek
 
sunajn
aslan tattoo sunajn 2011-04-20 04:17:44
Šumné. Ten kocúr bude asi kastrovaný, lebo je poriadný macek
 
sunajn
na stolicke sunajn 2011-04-20 04:14:39
Škoda, že mu ihla zasahuje do nosa. Inak fajn
 
sunajn
Give me five.. sunajn 2011-04-20 03:46:49
Ty si fakt slepý. Je to prefektne a kvalitne zachytený dej a miesto. Na neživých veciach môžeš vidieť, že kvalita je veľmi slušná. Rozmazanie osôb ukazuje jasne o čo išlo a fotografia vďaka tomu, nie je mŕtvym cvakom, ale žije. Foťák vytiahnutý vpravý čas.
 
sunajn
What is behind The WALL ... ?... sunajn 2011-04-19 01:01:18
Aj ja si myslím...
 
sunajn
What is behind The WALL ... ?... sunajn 2011-04-18 23:25:50
Ten s pipíkom?
 
sunajn
What is behind The WALL ... ?... sunajn 2011-04-18 10:04:04
Fotka fajn, ale bez textu! A čiary vyrovnať.
 
sunajn
What is behind The WALL ... ?... sunajn 2011-04-18 10:03:08
Si nechápavý... na obe! Predsa!
 
sunajn
Kvetná nedeľa sunajn 2011-04-18 10:01:18
Šumné, ale bez tých ztmavených okrajov a spodok by som vyretušoval
 
sunajn
M2 sunajn 2011-04-17 19:03:16
LTT má byť
 
sunajn
M2 sunajn 2011-04-17 19:02:31
No nos, líco, pod perou... je to TTT
 
sunajn
...palkov... sunajn 2011-04-17 11:56:30
Áááá... vodička nám PREDSA! trošku padá... Prvé čo robím je, že rolujem pod lištu! Ááá keď mám pochybnosti, otvorím si fotečku v fotografickej šope, a tá Ti to vypočíta jedna-dve Je to len 0,24 dačoho doprava. Chcel somTa len kus poddžubať
Ináč keď mi ju otvorilo v RAWku a behal som po nej s kapátkom na váženie bielej, tak to super mení farby.

K fialovej: aj cvikla má rada fialovu. A ja mám rad cviklovú šťavu... ...jáj... to sem nepatrí

U seba si zabudol ešte na jednú alternatívu... že máš posunuté farebné videnie. Ja napríklad vidím ľavým okom farby viac studené oproti pravému oku
 
sunajn
Scoffing The Music sunajn 2011-04-17 02:24:32
To už vyzerá viac ako maľované
 
sunajn
irske kravicky sunajn 2011-04-16 20:39:31
Írska na iriškrém a Tirolska na viedenskú kávičku. Tak si vyber...
 
sunajn
tetovač sunajn 2011-04-16 20:25:19
 
sunajn
ivka #2 sunajn 2011-04-16 18:32:51
Koľko odpichnúť od pozadia?
 
sunajn
tetovač sunajn 2011-04-16 17:53:46
Videl somŤa odpredu, odzadu a nikde ich nevidno. Asi sú nové, alebo schované
 
sunajn
Clone General sunajn 2011-04-16 17:51:05
Akčňák z kravína. Hádaj prečo?
 
sunajn
tetovač sunajn 2011-04-16 11:58:16
Aha. Stejný účes... ale Ty kerku nemáš...
 
sunajn
irske kravicky sunajn 2011-04-16 03:29:07
Šumné
 
Stránok 170 z 316