ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
Domovina sunajn 2011-04-13 01:01:55
Smejeme sa, ale je to na zaplakanie
 
sunajn
Tam, kde sa mrazivo chumelí ... sunajn 2011-04-11 22:32:04
Ale keď som tu kukal, nedalo sa známkovať.
 
sunajn
war_2 sunajn 2011-04-11 20:20:18
Je to masochista a má rad kritiku. Možno
 
sunajn
Tam, kde sa mrazivo chumelí ... sunajn 2011-04-11 20:08:35
Aspoň Vám fajne líca vyštípalo Šumné
 
sunajn
Veselá sunajn 2011-04-11 17:47:52
Uff! Si nevieš predstaviť aký som lenivý
 
sunajn
Mierka sunajn 2011-04-11 17:44:53
Ceplé gače, ceplý gerok a možno isc do žimy
 
sunajn
Mierka sunajn 2011-04-11 09:53:14
Atrament ši myšľel - tintu, či daco inšo? A garadiče buľi žimné, aľe asi mal bombarďaky parobok...
 
sunajn
Š 120 L sunajn 2011-04-11 00:15:42
Ale hlavy sú oukej, nééé?
 
sunajn
Moja posledná zápalka.. sunajn 2011-04-11 00:08:05
Aspoň niekto
 
sunajn
na zelenú nôtu sunajn 2011-04-11 00:05:06
Máš rád baňaté...
 
sunajn
akt17 sunajn 2011-04-10 19:05:45
Šumné 3x7!
 
sunajn
akt18 sunajn 2011-04-10 19:04:43
Šumné. 3x7!
 
sunajn
na zelenú nôtu sunajn 2011-04-10 13:24:58
Ja mám domácu zelnú. To nie je chlast, to je polievka
 
sunajn
Papaver rhoeas ... sunajn 2011-04-10 12:53:34
Poukáž presne čo vyčítaš mojej koláži! Ja Ti toho vymenujem až až...
 
sunajn
na zelenú nôtu sunajn 2011-04-10 11:52:32
A bylinkovú akú? Bechera, či Luhačovičskú a či Jegermajster a či domácô čosi?
 
sunajn
Musee D Orsay sunajn 2011-04-10 03:57:53
Tak som zvedavý na tie "podarené"
 
sunajn
Krasa historie sunajn 2011-04-10 03:52:34
Nám treba porobu
 
sunajn
Papaver rhoeas ... sunajn 2011-04-10 03:49:59
Nemáš rád to slovíčko, že mi ho podsúvaš?
 
sunajn
Papaver rhoeas ... sunajn 2011-04-10 02:38:47
Ťažko znášaš kritiku. Hlavne oprávnenú!
 
sunajn
Musee D Orsay sunajn 2011-04-10 02:27:57
Nejako tomu Tvojmu novému prevodovaniu na GW neviem prísť na chuť. Inak šumné.
 
Stránok 172 z 316