ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
Brana minulosti sunajn 2011-04-08 19:05:34
OK. Keď budeš mať ateliér a profi techniku, tak mi to nebude vadiť a prídem sa k Tebe odfotiť.
 
sunajn
Brana minulosti sunajn 2011-04-08 19:01:45
Presne! A najlepšie je, že tu občas prezentuje svoje fotky aj niekoľko profíkov a ani jeden nemá na fotke meno s dodatkom PHOTOGRAPHY
 
sunajn
Linda sunajn 2011-04-08 18:54:17
Tento chlapík urobil montáž baby, aj jednej aj druhej. A to zase keď Ty nevidíš, tak to potom ťažko niečo ukazovať
 
sunajn
Linda sunajn 2011-04-08 18:50:22
Fšetko poriešené
 
sunajn
Brana minulosti sunajn 2011-04-08 18:46:20
OK. Ja len, že veľa fotiek čo sa honosí takým nápisom, nie sú toho hodné.Ale... It´s up to you!
 
sunajn
Linda sunajn 2011-04-08 14:17:11
No, sebavedomie máš poriadne vysoko... Vieš, to bude asi tak. Jeden napíše krásnu báseň. Druhý vie iba písať, ale je nesmierne hrdý. Však ten prvý tiež iba písal...
Aj Tebe veľa svetla, a nielen vo fotografii
 
sunajn
Linda sunajn 2011-04-08 14:10:14
Teraz už vieš
 
sunajn
Linda sunajn 2011-04-08 14:04:10
Ako vieš, že nie vo fotení?! Veď tu vidíš akurát dve montáže! Tak potom s čím porovnávaš???
 
sunajn
Linda sunajn 2011-04-08 13:16:21
Trošku si mimo! MartinH spomínal prsia. JA som ho práveže uviedol na správnu mieru!
A chyby Ti na požiadanie vymenujem
 
sunajn
Linda sunajn 2011-04-08 13:13:57
Pozadie je pekné, ale je tam viacero tachnických a estetických chýb! Cako je lepší, aspoň oproti tomu čo tu autor predvádza!
 
sunajn
Linda sunajn 2011-04-08 13:10:38
He! Písal si - jedno prso je vyzsie a druhe nizsie.. Keď je jedno vyššie, logicky je druhé nižšie! Alebo si sa stretol aj s iným prípadom?

Mimochodom! Každá žena na svete, má jedno prso nižšie, jedno prso väčšie. Je to vždy ľavé. A vôbec celá ľavá strana človeka je väčšia. Je to tým, že na ľavej strane máme srco, viéééš?
 
sunajn
Brana minulosti sunajn 2011-04-08 12:59:43
Všetci tu, sme photography, tak načo si to píšete a k tomu ešte nie po slovensky
 
sunajn
Linda sunajn 2011-04-08 12:23:09
S tými prsiami si ma zabil
 
sunajn
Z kopca Vapec sunajn 2011-04-08 11:05:54
Keď už chceš byť presný: Všetky písmená sú veľké akurát začiatočné sú väčšie
 
sunajn
Šťastie sunajn 2011-04-07 12:39:45
Uff nie! S tm filtrom si to prepískol. Podľa mňa.
 
sunajn
Úsmev pre fotografa sunajn 2011-04-07 12:21:29
Kus popracovať na retuši a fajn
 
sunajn
Šťastie sunajn 2011-04-07 12:20:14
Uff!
 
sunajn
šarkan sunajn 2011-04-07 10:48:39
Aj Ty máš pravdu
 
sunajn
Radosť sunajn 2011-04-07 10:46:12
Fany ékšn
 
sunajn
šarkan sunajn 2011-04-07 10:15:12
Sibila povedala: nič tu nie je také, čo by tu už nebolo predtým
 
Stránok 174 z 316