ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
dokumentačná sunajn 2011-04-05 21:12:43
Vyyy zhhýýýralci! Že sa nehanbíte?!
 
sunajn
Pršalo, tma bolo sunajn 2011-04-05 21:08:34
Aj u nás pršalo...
 
sunajn
Moje miesto. sunajn 2011-04-05 20:25:29
Však vravím...až mi zrak prechádza...
 
sunajn
Moje miesto. sunajn 2011-04-05 20:19:15
Až mi zrak prechádza...
 
sunajn
Banánová šupka. sunajn 2011-04-05 20:04:22
Velké kulové...
 
sunajn
O Slobode IV. sunajn 2011-04-05 19:32:50
jj. Tiež mám slušný foťák, aj nejaký softík sa nájde, len tie fotečky...
 
sunajn
O Slobode IV. sunajn 2011-04-05 19:31:01
...a polícia to šetrí a nevyšetrí... lebo možno oni majú zase nejakého supercopa
 
sunajn
Viktorko sunajn 2011-04-05 18:31:06
No hračku...To ho asi baviť nebude. Nemá to čudlíky a tlačítka, to skôr taťúlda
Ja som sa zase tešil že si dam nejakú foliu odtiaľto, aby som bol "in"

https://www.gelaskins.com/
 
sunajn
O Slobode IV. sunajn 2011-04-05 13:53:50
Vidím, že mlčíš. Kto mlčí...
 
sunajn
Viktorko sunajn 2011-04-05 13:46:06
IPad. Kúkal som naňho viackrát, hlavne potom čo mali ísť s cenou dole. Šumná mašinka. Ale keď nad tým uvažujem, kedy ja domased by som ho využil? Fšecko a ešte viacej a rýchlejšie mi zrobí notbuk a potom mi nsedí ten jeho tvar. Teda oku ľúbivý, ale do rúk nie. Mám suché ruky a furt akoby mi chcel vypadnúť. Strašná neistota pri narábaní s ním. Videl som ľudí čo majú na ňom ochranný obal zo silikónu, ale to je pekná blbosť, keď musím zakryť oridžo dizajn, nie? Ozaj! Po tej mojej ajfonke mi ostal ochranný rám. Som vymákol ešte, že mi ho poslali zadára.
 
sunajn
Viktorko sunajn 2011-04-05 13:03:27
Za jedno úro? Fíha! To by som bral aj ja. Aj dva! Lebo mám dve SIMky
Ja som šporil na 3gs, ale dokým som našporil, tak bola tu 4ka, tak som vzal tú.
 
sunajn
Viktorko sunajn 2011-04-05 12:55:07
To je síce chválihodné, ale to exotické...čojátiviem? Mal som tiež od toho istého ovocinára ajfon4 a za pol roka bol 5x!!! v oprave. Už mi dali prašule späť. Ja mám nový mobil a auto letné gumy
 
sunajn
Milan a "sniperka" sunajn 2011-04-05 12:33:44
Bez impaktu, ale šumný lovec v obleku. To sa nevidí tak často...
 
sunajn
Milan a "sniperka" sunajn 2011-04-05 12:29:37
Význam fotomntáži oproti realite je v jednej zásadnej veci. V realite sa musíš prispôsobiť podmienkam a hlavne času. No a v montážach... sadneš si, k ruke kafíčko-čajík, cígo-bez cíga a ideš...
 
sunajn
O Slobode IV. sunajn 2011-04-05 12:18:13
Správny softík a je z Teba profík, héééj?! Čiže keď Ti dám našepsované plátno, štetce a olejové farby, namaľuješ obraz nad ktorým budeme všetci híkať ako tu. Alebo Ti dám piano a Ty zložíš šláger:... TÚÚÚÚÚDLE!!!
 
sunajn
O Slobode IV. sunajn 2011-04-05 11:57:49
Súhlas
 
sunajn
Viktorko sunajn 2011-04-05 10:54:41
A jak šumne kuká, v ústrety novému roku...
 
sunajn
Viktorko sunajn 2011-04-05 10:52:04
Také šumné deco a taký škaredý počítač mu dajú...
 
sunajn
Jeseň života sunajn 2011-04-03 18:55:49
Ale fotka je šumne veľká
 
sunajn
Shrek a Oslík sunajn 2011-04-03 18:25:27
To nie je názov, to je pravda
 
Stránok 176 z 316