| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | Stránku ešte nemám |
O mne
| Niečo o mne: | Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty? |
|---|---|
| Motto: | |
| Ponúkam služby: | |
| Zameriavam sa na: |
Osobné údaje
| Meno: | Ján |
|---|---|
| Priezvisko: | Janus |
| Mesto: | Ke |
| Domovská krajina: | Slovenská republika |
| Fotografická odbornosť: | Začiatočník |
| Členom ePhota od: | 07. 01. 2007 |
| Posledná aktivita: | 2023-04-23 16:47:02 |
| Status: | offline |
Kontakt
| @ | E-mail: | sunajn@gmail.com |
|---|---|---|
| Kto popýta, dostane | Skype účet: | Kto popýta, dostane |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: |
Nikon D80 F75 |
|---|---|
| Moje objektívy: |
Nikkor 50mm f/1.4 AF Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR |
| Príslušenstvo: | Všakokovakovie veci |



RSS
Clona: 2,8
Expozičný čas: 0 sec
ISO: 100
Fotoaparát: Olympus C-720 UZ
Ohnisková vzdialenosť: 0
Už som sa zľakol, že každý deň sa dívaš do tej divočiny, bez náznaku akéjkoľvek civilizácie
Ešte mám niekde PS5
V 72. rokusme sa presťahovali na Sídlisko nad Jazerom. Náš vežiak stál úplne na konci, hneď za blokom tiekol potok za potokom veľká planina, skoro lúka, dalo by sa povedať a v diaľke stromový porast. Raz som sa tam vybral. Bol to starý, zanedbaný, čerešnový-višňový sad. Stromy ani neboli až tak vysoké, skôr košaté a dotýkali sa korúnami. Pod nimi tráva a rôzny porast asi do výšky pása. Všade ticho, iba vtáci, hmyz, slnko a krásne vône. neskutočná pohoda a mier sálala z toho miesta. Za sadom polia až po dedinu Krásna nad Hornádom. O pár rokv stáli tie betónové opachy až po kraj samotnej dediny. Ľudia z balkónov im, takpovediac, čumia do tanierov. Potok samozrejme prikryli a za blokom je dnes detské ihrisko. Ale keď som sa dlhšie zadíval, všetko zmizlo a starý sad s jeho vôňami, zvukmi a pohodou sa opäť mi opäť zjavil...
-Berňáci = Daňový úrad (keď si sama sebe paňou)