ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
Natália sunajn 2011-04-01 17:19:19
Nehádam sa. Možno to iba môj displej tak ukazuje
 
sunajn
Alena sunajn 2011-04-01 17:16:05
Keď náročky, tak to je iná ...
 
sunajn
Jesenný piknik pod oblakmi sunajn 2011-03-31 13:40:25
Tí pajkovia sú takí malí, že si to mohol urobiť ako tilt shift
 
sunajn
Cítyš teraz ty moju pest? sunajn 2011-03-31 08:51:06
PS: Tí dvaja sú svätí, že majú okolo seba auru?
 
sunajn
Beri sunajn 2011-03-30 21:06:08
Ako si ho vôbec odfotil?

Clona: 2,8
Expozičný čas: 0 sec
ISO: 100
Fotoaparát: Olympus C-720 UZ
Ohnisková vzdialenosť: 0
 
sunajn
Večerný pohľad z balkóna sunajn 2011-03-30 20:48:43
Nie. Bol som u nej iba raz, keď som mal asi 6 rokov.
 
sunajn
Mlhavé ráno sunajn 2011-03-30 18:55:48
Kvôli náreku si sa zabudol vyjadriť k fotke a body dať
 
sunajn
Večerný pohľad z balkóna sunajn 2011-03-30 18:20:08
Heh! Z otcovej strany babka bývala v Solivare. A babka z maminej strany mala drevené jahody. Na jednom strome aj biele aj čierne. Ináč v Košiciach na Hlavnej ul. v parku pri kaplnke Svätého Michala rastú tri stromy. V lete som si zaspomínal na mladšie časy, keď som ich jedol a ruky mal potom týždeň fialové. Na tú bolesť je liek. Stačí zostrojiť stroj času...
 
sunajn
Večerný pohľad z balkóna sunajn 2011-03-30 13:16:51
Základom každej retuše je mať vééééľky snímok a pokiaľ možno DNG-RAW.
Už som sa zľakol, že každý deň sa dívaš do tej divočiny, bez náznaku akéjkoľvek civilizácie
Ešte mám niekde PS5

V 72. rokusme sa presťahovali na Sídlisko nad Jazerom. Náš vežiak stál úplne na konci, hneď za blokom tiekol potok za potokom veľká planina, skoro lúka, dalo by sa povedať a v diaľke stromový porast. Raz som sa tam vybral. Bol to starý, zanedbaný, čerešnový-višňový sad. Stromy ani neboli až tak vysoké, skôr košaté a dotýkali sa korúnami. Pod nimi tráva a rôzny porast asi do výšky pása. Všade ticho, iba vtáci, hmyz, slnko a krásne vône. neskutočná pohoda a mier sálala z toho miesta. Za sadom polia až po dedinu Krásna nad Hornádom. O pár rokv stáli tie betónové opachy až po kraj samotnej dediny. Ľudia z balkónov im, takpovediac, čumia do tanierov. Potok samozrejme prikryli a za blokom je dnes detské ihrisko. Ale keď som sa dlhšie zadíval, všetko zmizlo a starý sad s jeho vôňami, zvukmi a pohodou sa opäť mi opäť zjavil...
 
sunajn
strážca fjordu sunajn 2011-03-30 12:19:05
Európa je najkrajšia
 
sunajn
strážca fjordu sunajn 2011-03-30 00:41:21
Vidím, že už teraz nie si sto, pochopiť hĺbku tejto myšlienky, tak čo ti budem vysvetľovať...
 
sunajn
Ide čas letný II. sunajn 2011-03-29 20:40:04
To preto, lebo v tých rohoch sa môže aj ozvena tvoriť...
 
sunajn
jeseň sunajn 2011-03-29 20:22:13
Dakto objavil v fotošope pod - zkapalnením - skrútenie (doľava)
 
sunajn
Nie terestrial sunajn 2011-03-29 20:16:52
Fasa
 
sunajn
Ide čas letný II. sunajn 2011-03-29 20:07:06
Nemáš začo. Nie Tebe píšem, že si šumný, ale motýlikovi.
 
sunajn
strážca fjordu sunajn 2011-03-29 19:31:29
Technicky a kompozične dokonalá fotka nezobrazuje skutočnosť. Takže tímto dokonalým fotkám vlaste dať 7čku je až priveľa. (Ale tu sa tiež vzťahuje rčenie: výnimka potvrdzuje pravidlo!)
 
sunajn
strážca fjordu sunajn 2011-03-29 14:39:36
Uff! Ešte dobre, že svet nie je podľa takých pravidiel... Lebo by sa v ňom nedalo ŽIŤ!
 
sunajn
plesk sunajn 2011-03-29 14:21:23
Fíha! Tak to sa zo strany sparingpartnera vyslovene jedná o aroganciu! Alebo to má ten čo fasuje zaplatené...
 
sunajn
Dotyk sunajn 2011-03-28 22:35:35
Šumné
 
sunajn
Odkrytá sunajn 2011-03-28 02:32:34
To Vy ženy nikdy neviete priamo odpovedať?!
-Berňáci = Daňový úrad (keď si sama sebe paňou)
 
Stránok 178 z 316