| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | Stránku ešte nemám |
O mne
| Niečo o mne: | Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty? |
|---|---|
| Motto: | |
| Ponúkam služby: | |
| Zameriavam sa na: |
Osobné údaje
| Meno: | Ján |
|---|---|
| Priezvisko: | Janus |
| Mesto: | Ke |
| Domovská krajina: | Slovenská republika |
| Fotografická odbornosť: | Začiatočník |
| Členom ePhota od: | 07. 01. 2007 |
| Posledná aktivita: | 2023-04-23 16:47:02 |
| Status: | offline |
Kontakt
| @ | E-mail: | sunajn@gmail.com |
|---|---|---|
| Kto popýta, dostane | Skype účet: | Kto popýta, dostane |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: |
Nikon D80 F75 |
|---|---|
| Moje objektívy: |
Nikkor 50mm f/1.4 AF Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR |
| Príslušenstvo: | Všakokovakovie veci |



RSS
Keďže nesúhlasím s tunajším systémom bodovania, tak predsa nebudem rozdávať body
Aj keď občas mávam nutkanie okoreniť štandardizované šestky a sedmičky trochu kritickejšími číslami, zatiaľ odolávam. Zatiaľ...
tak aby so Ti radosť spravil, nedám... hoci ja rád dám...
PS: A to ako: vodu kážu a víno pijú? Ja nedávam, ale mne dajte?
Ďakujem za vkuk.