ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
Mierka sunajn 2011-03-28 01:13:12
Neviem či zameral, ale zmerčil určite
 
sunajn
Sláva sunajn 2011-03-27 18:36:38
Ako chceš narábať šabľou keď si nedokážeš všimnúť? Nebojíš, že niekoho zraníš?
 
sunajn
Blue sunajn 2011-03-27 13:01:01
Sumné. Aj som chcel pridať dajaké bodíky, ale čítal som Tvoj názor ohľadne bodovania -

Keďže nesúhlasím s tunajším systémom bodovania, tak predsa nebudem rozdávať body
Aj keď občas mávam nutkanie okoreniť štandardizované šestky a sedmičky trochu kritickejšími číslami, zatiaľ odolávam. Zatiaľ...

tak aby so Ti radosť spravil, nedám... hoci ja rád dám...

PS: A to ako: vodu kážu a víno pijú? Ja nedávam, ale mne dajte?
 
sunajn
Naša ulica sunajn 2011-03-27 04:37:06
Vďaka za návštevu
 
sunajn
Posledný mohykán? sunajn 2011-03-26 22:49:46
Nejak blbne systém. Keď tu nekuknem, tak neviem, že si tu bola. Dík za vkuk.
 
sunajn
Jáááj nééé - ta potom dobre nóó sunajn 2011-03-26 22:47:25
Díki
 
sunajn
okatá sunajn 2011-03-26 21:35:38
Tú zárubňu by som odretušoval. Inak fajn
 
sunajn
park pred louvreom sunajn 2011-03-26 20:20:22
Kus kus drobné. Vyzerá to jak fotka z 19. storočia
 
sunajn
slnko v sieti sunajn 2011-03-26 19:20:36
Dobré svetlo,ale neostréééé
 
sunajn
Lost... sunajn 2011-03-26 15:34:42
Dobrá fotka je ako diamant
 
sunajn
Lost... sunajn 2011-03-26 15:03:36
Aj storočný diamant zahodíš?
 
sunajn
Lost... sunajn 2011-03-26 14:45:02
To je ľahké... Otvoríš si fotošop a popoťahuješ kajejaké páčky hore, dole a do stran. To je celé umenie
 
sunajn
Súznenie sunajn 2011-03-26 01:16:21
Samozrejme! Kto iný je väčšou súčasťou prírody ako horský vlk?
 
sunajn
Mám jednu ruku dlouhou... sunajn 2011-03-26 01:11:21
Nič nie je zadarmo. Moje komenty a body ber ako kredity, ktoré ja, zbieram. A keď sa náhodou stretneme, tak Ty voláš na kávu.
 
sunajn
Mierka sunajn 2011-03-26 01:07:05
Ale keď si ju oprie o koleno tak môže byť presný. Alebo má skratené šlachy a v konečnom dôsledku to vyjde nastejno ako s kolenom
Ďakujem za vkuk.
 
sunajn
Konkurencia? sunajn 2011-03-25 22:55:13
 
sunajn
Doba ľadová 8 sunajn 2011-03-25 22:51:31
A možno mi už šibe
 
sunajn
Konkurencia? sunajn 2011-03-25 18:57:09
Špiónka špióna odfotila...
 
sunajn
Train and star trails sunajn 2011-03-25 15:42:12
Mašnmať internet v mobile a nebude otupno
 
sunajn
Tatatatatááá... sunajn 2011-03-25 15:30:43
Je to šmug práca, viem a s tým vedomím som to tu aj dával. To nemôže byť aberácia!!! Nemáš protisvetlo!!! To je PPečkom!
 
Stránok 179 z 316