ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
pracovná pauza sunajn 2011-03-24 10:34:53
A Ty popudená zase nikde som sa nedočítal, že je to z filmu a akého! Takto to vyzerá, ako som popisoval. Tak čo sa durdíš?
 
sunajn
M.. sunajn 2011-03-23 23:28:23
 
sunajn
punk sunajn 2011-03-23 23:22:57
Pank is ded, jak som počul. Okrem toho, je tam špión, od rége!
 
sunajn
výstup sunajn 2011-03-23 23:19:58
Áno! Videli sme, že Oni hore ráčia sedačkou...
 
sunajn
Wanilka sunajn 2011-03-23 23:03:59
Modelka šumná, ale fotka nudná.
 
sunajn
Poliach sunajn 2011-03-23 23:01:41
Súhlas.
 
sunajn
Poliach sunajn 2011-03-23 23:01:19
jj, krátky čas mi bol "kolegom" tu na ephoto. Škoda, že odišiel
 
sunajn
Poliach sunajn 2011-03-23 22:59:53
A bolo farebno. A šumne.
 
sunajn
... Man of the West ... sunajn 2011-03-23 22:36:16
Jééj zálesák! A živý! TK OK Kompo slabšie a výraz ten je úplne o ničom. (Bez urážky) No a Impakt...padááá...
 
sunajn
Ošľahaný vetrom III sunajn 2011-03-23 17:44:42
Šumné
 
sunajn
ulicou sunajn 2011-03-23 17:43:10
Chodníkom. Šumné
 
sunajn
Komu sa nelení, tomu sa už zelen sunajn 2011-03-23 16:52:30
No keď ju mala iba v jednej vrstve, tak všetko. (riedšia jak panama) Ty chlípnik!
 
sunajn
Cestou z Levíc sunajn 2011-03-23 11:58:48
ŠUMNÉ! 3ri 777čky.
 
sunajn
... sunajn 2011-03-23 11:52:56
Šumné, malé. Si chcel asi aby bolo vidno ten prevodový hriadeľ, ale pĺno prázdného priestoru vzniklo. Pre moje vnímanie samozrejme
 
sunajn
Bez slov sunajn 2011-03-22 22:26:09
Jááá? Šak ne já som ich montoval...
 
sunajn
inhalovanie s.... sunajn 2011-03-22 22:15:26
Šak kukny na té farbé a horizont,.. néé?
 
sunajn
... vesmírna ... sunajn 2011-03-22 22:13:44
Tak tak, len sa smej! Smiechu nie je nikdy dosť
 
sunajn
inhalovanie s.... sunajn 2011-03-22 19:28:30
Zaujímavé. Aj Ty si bol naihalovaný poriadne.
 
sunajn
... vesmírna ... sunajn 2011-03-22 19:24:52
Nó, vidíš vidíš...
 
sunajn
Mierka sunajn 2011-03-22 19:22:51
Aj taký záber je, ale chcel som ho opticky natiahnuť doľava. Dík za vkuk.
 
Stránok 181 z 316