ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
... vesmírna ... sunajn 2011-03-22 17:41:23
NIE_ÉÉÉÉÉ! Za jednotkou... hviezdičku!
 
sunajn
Corfe III sunajn 2011-03-22 14:54:49
Ak si na tom mieste rozložíš spacák, tak tých šancí budeš mať ojojojojóóóóóóójj.....
 
sunajn
Ihrisko ožíva.... sunajn 2011-03-22 00:31:19
Treba dúfať...
 
sunajn
... vesmírna ... sunajn 2011-03-22 00:26:46
Ó, načo toľká skromnosť?
 
sunajn
Mierka sunajn 2011-03-21 23:24:41
Ďakujem
 
sunajn
Mierka sunajn 2011-03-21 23:24:10
Máš krásne poslanie
 
sunajn
Táňa na hrad! sunajn 2011-03-21 18:33:54
 
sunajn
Mierka sunajn 2011-03-21 18:32:35
Díki.
 
sunajn
Milan sunajn 2011-03-21 18:31:40
Takže Ťa to kus m(atte)jatlo.
 
sunajn
Bara FLY in bubles sunajn 2011-03-21 18:29:10
 
sunajn
Miro sunajn 2011-03-21 18:17:13
Tento sa mi neľúbi. Prácička dobrá, ale impaktu u meňa net. Myslím si, že petrolejka má prisilné svetlo. Černoskí kúl speváci okopirovali od žien z riviéry klobúk dať cez šatku na hlave. Ale našinci sú už vyšší level. My dávame klobúk cez kapucňu.
 
sunajn
Miro sunajn 2011-03-21 18:12:44
https://sk.wikipedia.org/wiki/Zlatá_horúčka_na_Klondiku
 
sunajn
Milan 2 sunajn 2011-03-21 17:07:19
Ja si myslím opak. Fajn atmo DO toho dostal
 
sunajn
Miro 2 sunajn 2011-03-21 09:49:02
Nuž jedno je pravda. So svetlom vieš narábať. Dík.
 
sunajn
fox sunajn 2011-03-21 09:46:48
Ale od vtedy sme sa polepšili... Teraz by Ťa rovno vystrelo!
 
sunajn
Mierka sunajn 2011-03-21 09:44:46
Nad tým oknom som aj ja dumal. Ale potom som ho nechal. Javilo sa mi to príliš prázdne, fádne.
 
sunajn
Mierka sunajn 2011-03-21 09:41:56
Vilo stále si holobriadok. Pozerám, že si stále pekne oholený... Vďaka za nákuk.
 
sunajn
fox sunajn 2011-03-21 03:55:28
Nie. Odpadla z tých cien
 
sunajn
Bara FLY in bubles sunajn 2011-03-21 03:42:40
Šumné, ale hlava mi chýba
 
sunajn
Sad but true. sunajn 2011-03-21 02:25:51
Každopádne chudáčik
 
Stránok 182 z 316