ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
Schizophrenic Prayer III sunajn 2011-03-25 15:20:47
A s ktorýmže obrazom Goyu, pán Estét?
 
sunajn
A tu je to svetlo sunajn 2011-03-25 15:11:43
Stolenkey?
 
sunajn
coffee time #2 sunajn 2011-03-25 14:41:12
No dobre. Ale prečo to tu dávaš dvakrát???
 
sunajn
kontrola histogramu sunajn 2011-03-25 14:22:43
Chibyčka se vloudila
 
sunajn
kontrola histogramu sunajn 2011-03-25 13:47:31
Ja som myslel tie od Antona Pavloviča Čechova...
 
sunajn
Lienky na karí v nedeľu na obed sunajn 2011-03-25 13:39:23
... (pán sa preslávil zelenou... pomôž trochu mojej inteligencii plííís
 
sunajn
Deň D sunajn 2011-03-25 09:44:00
No však, ako inak...
 
sunajn
Deň D sunajn 2011-03-25 05:22:56
PS: Congratulations Mr. Noik
 
sunajn
farebné Benátky III. sunajn 2011-03-25 04:45:16
Šumné
 
sunajn
kontrola histogramu sunajn 2011-03-25 04:42:58
Hola! Tu eres espaňo mučačo?
 
sunajn
A ze dievcatko?! sunajn 2011-03-24 21:34:06
Čóóó to zvaľuješ na jej maminu. Chudáčik, šak ona to všééétko zdedila... a DNA... a DNK... a oné...
 
sunajn
Súznenie sunajn 2011-03-24 21:27:21
Súznenie živého a nežívého. Akurát, že tu je živé a živé. Ten kus skaly je súčasť našej planéty. A tá je živá. Keby nebola živá, ani my by sme neboli.

Ale viem čo tým chcel básnik povedať
 
sunajn
Ošľahaný vetrom sunajn 2011-03-24 21:22:26
Šumné
 
sunajn
V tieni veľhôr sunajn 2011-03-24 20:28:34
Kus šedivé, ale šumné
 
sunajn
A ze dievcatko?! sunajn 2011-03-24 20:07:06
Žeby póóóóóóóó.... TEBE?
 
sunajn
A ze dievcatko?! sunajn 2011-03-24 16:20:56
Áno. Ale pozerám, že potvory vedia byť...
 
sunajn
Wanilka sunajn 2011-03-24 14:32:52
Nemám blesk ani babu. Teda babu hej, ale nie holú, ani na portréty...
 
sunajn
pracovná pauza sunajn 2011-03-24 14:29:05
V počiatkoch som digitálu neveril, ale dnes... dnes už je to OK. A verím, že po úprave a vytlačeni ani ten najlepšejší odborník na chemickú-digitálnu fotografiu nerozozná ktorá je ktorá.
 
sunajn
Wanilka sunajn 2011-03-24 10:36:58
Ja som sa len chcel blysnúť...
 
sunajn
... Man of the West ... sunajn 2011-03-24 10:36:00
Lacného?
 
Stránok 180 z 316