ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
esej doby ľadovej sunajn 2011-03-21 02:16:01
Šumné. Za tri 777čky
 
sunajn
... vo víre farebných snov ... sunajn 2011-03-21 01:56:25
Šumné farbičky
 
sunajn
Mierka sunajn 2011-03-21 01:53:21
Jéj, aky krásny kvietok mi tu vyrástol... Ďakujem za vkuk.
 
sunajn
Táňa na hrad! sunajn 2011-03-21 01:50:40
Tož, dobrá rada nad zlato. Ale začnime ako načrtol zola. Farba, menšie, iné uhly pohľadu, zmena kompozície, mraky vožiť, nafotiť ix fotiek a z nich vyberať... atď:.
 
sunajn
-2- sunajn 2011-03-20 18:52:13
Uhádol...
 
sunajn
Senseika Katka sunajn 2011-03-20 13:05:27
Práveže mal by si závidieť. Mrco môže prísť a povedať: teta trénerka, dovolte mi Vás vistííískať, za to, že ste ma naučili novú techniku. A potom zakričí... KIAI... ale fajné bolo
 
sunajn
Tánička 2 sunajn 2011-03-20 01:29:32
Šumné
 
sunajn
Čakanie na jarné farby sunajn 2011-03-19 14:47:14
Nič nevieš. Aj tu máme strniská... Keď pobočkam ženu, tak s pokrčenou tvárou povie: PICHÁš!
 
sunajn
Čakanie na jarné farby sunajn 2011-03-19 13:53:20
Heh a paradoxne kompresia nie je kompresia, ale dierovanie a to čo ostane spojené
 
sunajn
Zapali si? sunajn 2011-03-19 13:35:03
A slavmiro ovláda aj U - Point v Capture NX, ale to by si musela mať kvalitny foťák... Nikon
 
sunajn
netitulovaná/anonymous II. sunajn 2011-03-19 13:28:50
Tú čiapku poznám. To keď si chceš robiť taký riedený melír...
 
sunajn
Zapali si? sunajn 2011-03-19 03:10:59
To hlúpe ephoto do zase dalo dokopy. Nepozná odstavce, nové riadky.
 
sunajn
Mierka sunajn 2011-03-19 02:25:29
No samozrejme! Ťo by nebola ženská...
 
sunajn
Mierka sunajn 2011-03-18 21:21:34
Ta hej, keď neďaleko bola Halmi Udvar
 
sunajn
budem ťa vždy čakať.... sunajn 2011-03-18 21:17:33
Veď hej. Neviem ako došli k tomu názvu: že Ružín... keď to je skôr Hnedín
 
sunajn
Mierka sunajn 2011-03-18 21:08:02
Jeho alebo môj?!
 
sunajn
Mierka sunajn 2011-03-18 21:06:36
Už len zistiť meno, aby som vedel na kom zbohatnem
 
sunajn
.........II. sunajn 2011-03-18 20:23:15
A zabudol si dodať, že to Tvoja lúka...
 
sunajn
Príbehy stromov-premeny sunajn 2011-03-18 19:51:01
Taký veľký a nevie? Nehanbíš? No predsa... no vidíš, už si ma poplietpol! Teraz neviem. Buď - quatro, alebo štvorylka. Predsa!
 
sunajn
Mierka sunajn 2011-03-18 12:34:57
Psssst, tíško, nevyrušumje. Možno to je navštevník z Montmartre...
 
Stránok 183 z 316