ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
Anjelik môj sunajn 2011-03-13 00:36:51
Teraz až vidím, že tu je reakcia na môj koment. Nemajú to dotiahnuté dajak.

K tomu vyváženiu bielej. Máš pravdu, je to rúžové. Trochu pomohlo pridanie žltej a ubranie saturácie, ale žiadná sláva...
 
sunajn
... sunajn 2011-03-12 23:50:16
O farbe sa nehádam, ale kdesi som to videl
 
sunajn
Polal sa lýže sunajn 2011-03-12 23:39:38
Nie, odčítal som mu z pier
 
sunajn
Polal sa lýže sunajn 2011-03-12 20:07:19
Aha ho! A ja, že mrco chlapsky, pešky, sa do kopca trmáca a on posediačky sa dáva vynášať... Jeden sa potom nestačí diviť, že akú má starý pán kondičku, keď kristijankami sa predvádza...
 
sunajn
Polal sa lýže sunajn 2011-03-12 19:38:51
...a šak píšem, že zvolal, néé zreval...
 
sunajn
Pod bránou sunajn 2011-03-12 16:19:33
Keď ja furt kukám tam kde netreba a nevidím potom šumné fotky.
 
sunajn
Paradox sunajn 2011-03-12 16:09:59
No dobre dobre, ale kde je ten paradox?
 
sunajn
. sunajn 2011-03-12 15:53:30
Šumná kerka Hau mač?
 
sunajn
pokus sunajn 2011-03-12 15:41:23
Ajajajajáááj. Vidíš tieň zubov na jazyku?
 
sunajn
Autoportrét sunajn 2011-03-12 15:27:10
A pozeral som, že jedna postava vo filme Avatar chýba...
 
sunajn
Naša ulica sunajn 2011-03-11 18:22:07
No hej, ale vtedy veľké čapované stálo 1,20 Sk. Alebo to už bolo neskôr. Za 2,80 Sk.
Ďakujem
 
sunajn
...do not be afraid... sunajn 2011-03-11 18:04:11
Klidek. Infarktov je všade naokolo plno a srdco enóm jedno máme. Prisahám, že som to videl v nejakej beletrii, či ako sa tomu nadáva... Ale bolo to takých viac ako 40 rokov dozadu. A aj tie knihy už mali nejaký piatok za sebou. A krádež je iba keď niekto hmotnú (dnes aj umnú) vec prečóruje z napr. Tvojho majetku do svojho majetku. Ostatné... hmm...
Toť nedávno som komusi písal, že už tá pani čo v Sábe prebývala vyriekla túto vetu.

Nič tu nie je také, čo by tu už nebolo pred nami.

A
 
sunajn
Zimné Beckovské Slávnosti sunajn 2011-03-11 17:31:06
A sem niekde aj patróny idú... vraj...
 
sunajn
Naša ulica sunajn 2011-03-11 16:19:15
Júúúj! A Ty tiež vieš tak múdro zanôtiť...
 
sunajn
...do not be afraid... sunajn 2011-03-11 16:17:17
proste iba, že nejaké podobné obrázky (najskôr maľované v nejakých knižkách) som videl už dávno. No,. dávno nie. Nie som dávno na tomto svete! Stačí?
 
sunajn
...do not be afraid... sunajn 2011-03-11 15:26:50
? patrí 1. alebo 2. vete?
 
sunajn
hmmmm, je to takto dobre? sunajn 2011-03-11 15:25:07
Tvoja šumná sestra, keď sa rada fotí, ak nech dáva bacha na zlepené riasy. To vyzerá nemdobre

K fotke: Bráška kompozične mi sedí, ale to pozadie... e_ééé. Samotné TK: príliš svetlé, a z oboch stran a tak tvár pôsobí plocho.
 
sunajn
original sunajn 2011-03-11 15:19:51
Hmm...aha.
 
sunajn
Doba ľadová 7 sunajn 2011-03-11 15:14:53
No, či je kontroverné o tom sa dá kontroverzovať
 
sunajn
Naša ulica sunajn 2011-03-11 15:11:24
jj, najlepšie sa mudruje do cudzieho. Tiež tak rád... do cudzieho...

Teraz som prezrel ešte raz fotky a mám tam zábery a s celými tieňmi, ale pajkovia sú tam maličk a ja som chcel mať postavy bližšie.
 
Stránok 185 z 316