| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | Stránku ešte nemám |
O mne
| Niečo o mne: | Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty? |
|---|---|
| Motto: | |
| Ponúkam služby: | |
| Zameriavam sa na: |
Osobné údaje
| Meno: | Ján |
|---|---|
| Priezvisko: | Janus |
| Mesto: | Ke |
| Domovská krajina: | Slovenská republika |
| Fotografická odbornosť: | Začiatočník |
| Členom ePhota od: | 07. 01. 2007 |
| Posledná aktivita: | 2023-04-23 16:47:02 |
| Status: | offline |
Kontakt
| @ | E-mail: | sunajn@gmail.com |
|---|---|---|
| Kto popýta, dostane | Skype účet: | Kto popýta, dostane |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: |
Nikon D80 F75 |
|---|---|
| Moje objektívy: |
Nikkor 50mm f/1.4 AF Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR |
| Príslušenstvo: | Všakokovakovie veci |



RSS
K tomu vyváženiu bielej. Máš pravdu, je to rúžové. Trochu pomohlo pridanie žltej a ubranie saturácie, ale žiadná sláva...
Ďakujem
Toť nedávno som komusi písal, že už tá pani čo v Sábe prebývala vyriekla túto vetu.
Nič tu nie je také, čo by tu už nebolo pred nami.
A
K fotke: Bráška kompozične mi sedí, ale to pozadie... e_ééé. Samotné TK: príliš svetlé, a z oboch stran a tak tvár pôsobí plocho.
Teraz som prezrel ešte raz fotky a mám tam zábery a s celými tieňmi, ale pajkovia sú tam maličk a ja som chcel mať postavy bližšie.