ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
Naša ulica sunajn 2011-03-09 16:44:35
Ááá...dobrá... dobráá...Že je človek dobrý, to nevidno... ale že je šumnýýýý! to vidno! To si mala napísať.
 
sunajn
Naša ulica sunajn 2011-03-09 16:38:59
Vďaka
 
sunajn
Naša ulica sunajn 2011-03-09 16:32:49
Ešte dlhšia. Jak babské + chlapské-dedovské reči
 
sunajn
Úplne nová.. sunajn 2011-03-09 15:31:41
Len kukám, že ovladanie nevidím...
 
sunajn
Úplne nová.. sunajn 2011-03-09 15:30:56
...lééén sa nerob...
 
sunajn
SteveS a jeho kraj...rodný sunajn 2011-03-09 15:29:10
Vy dvaja nie ste normální... Alebo triezvy. Toľko sa do vrchov trepať, aby ste sa mohli odfotiť do občianky. A Pištovi odkazujem, že keď ma vyletieť vtáčik, tak sa má dívať do objekti(vi)tu.
 
sunajn
Naša ulica sunajn 2011-03-09 15:19:09
lamaše - lampaše. Teraz neviem, či dislektik som ja abo klavesnica
 
sunajn
Naša ulica sunajn 2011-03-09 15:16:58
Môj kamarát, Tebe to prezradím. Zato tak švica tote lamaše, bo rovno zo slunka do ni kabľe pocahane sú. Znaš? A ďakujem za návštevu a podarúnok
 
sunajn
Naša ulica sunajn 2011-03-09 15:14:35
No vidíš! Len nahádzať flintu do obilnín
 
sunajn
Naša ulica sunajn 2011-03-09 15:12:58
Dakde budú aj takéto, ale nemajú to atmo, sú z iných období Vďaka.
 
sunajn
Naša ulica sunajn 2011-03-09 15:11:50
Aj ja. Len už som dĺho nerobil s fotošopom a všetko som zabudol takže to nie je podľa mojích predstáv celkom Dík.
 
sunajn
Naša ulica sunajn 2011-03-09 15:09:53
No dlhá... čo jááviem? Asi odtiaľto-potiaľto? Asi kilometer, a možno ani toľko.
 
sunajn
Naša ulica sunajn 2011-03-09 15:07:46
Kedy ako
 
sunajn
anonymous sunajn 2011-03-09 00:28:51
jj a odvtedy má bezsené noci...
 
sunajn
anonymous sunajn 2011-03-09 00:25:50
jj, to je ako s ženami...
 
sunajn
..ham sunajn 2011-03-08 11:56:57
Aha. Už som myslel, že si mejkapový virtuóz.
 
sunajn
Pre Davida G. sunajn 2011-03-07 00:54:02
 
sunajn
A zacala nam jar... sunajn 2011-03-07 00:44:38
Veru, veru
 
sunajn
slepačia idylka :) sunajn 2011-03-06 22:44:54
Jáá?? To Ty! Ja len reagujem na Tvoju foťku
 
sunajn
Dotyk slnka sunajn 2011-03-06 22:42:49
Si zabudla dodať, že šumnejší
 
Stránok 187 z 316