ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
original sunajn 2011-03-11 01:32:15
Ja sa pýtam, čo tým chcel básnik povedať?
 
sunajn
neocube sunajn 2011-03-11 01:24:02
?
 
sunajn
Naša ulica sunajn 2011-03-10 22:31:28
S tými tieňmi to bolo ťažké. Boli bárs dlhé a furt sa tam premieľali ľudkovia.
 
sunajn
slama sunajn 2011-03-10 10:26:39
Fajn snímok. Budúci Senzo - https://www.youtube.com/watch?v=rHMM5HMi9FA
 
sunajn
... sunajn 2011-03-10 09:34:48
není záááč...
 
sunajn
Moja nová zubná kefka sunajn 2011-03-10 04:37:18
Inšpirované nie ephotom, ale obrazmi v ňom zobrazenými
 
sunajn
Naša ulica sunajn 2011-03-10 04:31:43
Ďurikám, ta dzekujem ci bárs šumne. Takoj jak tu šturiš nový obražčok še ci pod neho pojdzem odmenic.
 
sunajn
K sviatku... sunajn 2011-03-10 01:37:18
Jéj som rád, že dnes je víťazom Tvoj plchatý obrazčok. A pekný text si napísal podoň.
 
sunajn
Vlak sunajn 2011-03-10 01:02:13
Jéééj...vláčik...a jaký veľkýý...
 
sunajn
Meesh sunajn 2011-03-10 00:57:52
A čo, že taká obrovská?
 
sunajn
Naša ulica sunajn 2011-03-10 00:44:25
Tri oriešky pre popolušku sa zmenili na mladého princa? Dík za nákuk.
 
sunajn
SteveS a jeho kraj...rodný sunajn 2011-03-09 21:24:41
Nevadí, dole sa Vám už fajne... Vybrali ste kolieskové korčule a hor, dole sa...
 
sunajn
Naša ulica sunajn 2011-03-09 21:14:21
jj, ako náhradník som bol stále v zákulisy
 
sunajn
SteveS a jeho kraj...rodný sunajn 2011-03-09 21:08:58
No blabotá... šak vravím, že ste nacenganí boli
 
sunajn
European Pro sunajn 2011-03-09 18:23:51
Ešte k tým... jazykom... patrón
 
sunajn
European Pro sunajn 2011-03-09 18:22:32
Ešte k tým čo si onehdy spomínal... A ovládaš aj ten najstarší- dorník a kladivo?
 
sunajn
Úplne nová.. sunajn 2011-03-09 17:39:03
nE_éééé... je správne
 
sunajn
Naša ulica sunajn 2011-03-09 17:35:17
Šumne ďakujem. To nie je ten smetiak. To je jeho brat!
 
sunajn
Naša ulica sunajn 2011-03-09 17:33:52
Keby sa to dalo, tak hneď sa celý vylitingumujem. To len fotka je ešte z Olympusu, asi tri štyri roky dozadu
 
sunajn
Úplne nová.. sunajn 2011-03-09 16:48:42
He! Manželky vedia pohotovo a múdro odpovedať
 
Stránok 186 z 316