ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
Jar... sunajn 2011-03-03 02:21:50
Šak šumný chlapec néééé?
 
sunajn
čajočka z nábrežia Ponte Lungo sunajn 2011-03-03 01:00:55
Strážca
 
sunajn
Velka radost sunajn 2011-03-02 22:35:28
Móc fajn... akorát tá úprava sa mi nelúbi...
 
sunajn
Canal Grande sunajn 2011-03-02 22:31:25
Je to pekné... teda, mohlo byť óveľa lepšejšie, keby si nevyspával opicu a ráno si privstal, na východ slnka!
 
sunajn
...  a pecka  ... sunajn 2011-03-01 00:24:41
Bomba. Aj tak najväčšie boje vodnopolisti zvádzajú pod vodou.
 
sunajn
Lucia sunajn 2011-03-01 00:17:41
Úprava mi moc nešmakuje, ale šumné aj tak.
 
sunajn
Lucia sunajn 2011-03-01 00:15:38
Moc svetlé, ale šumné.
 
sunajn
Odpálené.. sunajn 2011-02-28 10:17:40
PS: Keď sa tak dívam na ten Taurus... tiež dobrá zbraň
 
sunajn
Odpálené.. sunajn 2011-02-28 10:16:34
Chybička se vloudila...
 
sunajn
Nohy Meril Streetovej.. sunajn 2011-02-28 02:06:27
To musí byť pekná teta, lebo nohy má pekné.
Pardón. A sedmičky kde mám dať? Zatiaľ ich dám sem . 7-7-7
 
sunajn
Zvláštna... sunajn 2011-02-28 01:52:23
Jedovať? Bože chráň...
 
sunajn
Zvláštna... sunajn 2011-02-27 18:08:39
Ostriť si ostrila, ale nezaostrila... A možno to je PP

A kto Ti káže sedieť v kine? Zaujmeš Attitude a sleduješ film. Okrem toho, ja som sladko spal keď sa film ťahal
 
sunajn
Zvláštna... sunajn 2011-02-27 14:57:02
Farebne šumné, ale čo to je? A ostriť lepšie.
PS: Čiernu labuť si videla? Tvoja parketa...
 
sunajn
Alfa samec sunajn 2011-02-27 14:38:35
Naša europská!
 
sunajn
Alfa samec sunajn 2011-02-26 23:20:07
https://www.youtube.com/watch?v=vXRzq_8bJ3c&feature=related
 
sunajn
Wrong EXIT sunajn 2011-02-26 22:22:33
Na túto fotku som u Teba dlho čakal. Konečne si sa posunul niekam inam. Do hlbšieho mystična, by som povedal.
 
sunajn
Sakra, je trochu velka... sunajn 2011-02-26 22:14:42
Vôbec to nie je ťažké. Ale načo sa rozpísovať do haleluja s každou titernosťou na fotke. Páči sa mi to hlavné. Dieťa na fotke, jeho výraz, farebnosť prostredia, ako aj foky samotnej. Tá ohodička...
Na Pulitzera to nebude, ale ako vidíš, na foto dňa to stačilo bohate. A o to ide hlavne! Aby nám hlavne robily takéto náhodne \"cvaky\" radosť.

PS: S autorkou sa nepoznám ani osobne, ani sme sa nevideli, ani nepočuli...
 
sunajn
Trenková... sunajn 2011-02-26 21:13:30
Ááách jáááj. To je ešte horšie ako minule
https://www.youtube.com/watch?v=6ul-cZyuYq4&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=YEi7GPkxfsE
 
sunajn
Tenisková... sunajn 2011-02-26 15:28:28
Šumný je
 
sunajn
Trenková... sunajn 2011-02-26 15:25:12
Priznaj sa Ľuboš. To je domáci odchov. Preto sa Ťa nebojí
 
Stránok 189 z 316