ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
Strmhlav do kakauka sunajn 2011-02-25 02:56:54
Sekáč.
 
sunajn
Ideme! ..ľavaáá a ľavááá..... sunajn 2011-02-25 02:45:53
Lubošu čo robíš? Normálne som mal z toho odkazu kultúrny šok. Hneď som si musel pustiť na popravku toto - https://www.youtube.com/watch?v=P_NpxTWbovE&feature=player_embedded
 
sunajn
Helou... sunajn 2011-02-25 01:46:03
Peťo, láska k eurám je véééľmi prchavá substancia, čo aj cez sklo vyprchá. A neviem ako u Vás doma, ale u nás, medzi eurom a mnou je ešte moja drahá polovička...
 
sunajn
retro sydney sunajn 2011-02-25 00:10:41
1,5 metra... samé veľkostné extrémy
 
sunajn
Lajtmajfaje sunajn 2011-02-24 03:46:29
To by som nazval Deta verziou skôr, alebo Feta oproti starému ephotu.
 
sunajn
Helou... sunajn 2011-02-24 03:40:16
Človek po týždni na chate musí povinne \"smrdieť\". Po dyme...a tak... Kto nie, tak nie je na chate, ale v byte v lese. Zubárovi povedz, nech sa pozrie do záznamov, že ktorý zub si myslel, že opravuje a budeš vedieť o ktorý sa to jedná.
 
sunajn
Feriho husi.. sunajn 2011-02-24 03:19:35
12ka S-Ball Plastic, to pólcoľka jak višitá. Tiež ju mám doma. Aj na vode aj na kúrení
 
sunajn
retro sydney sunajn 2011-02-24 02:40:13
Fajn. Akurát... vačšiu nemali?
 
sunajn
Srdce na kúsky... doslova sunajn 2011-02-23 23:56:02
No čo? Našiel si lásku?
 
sunajn
Lajtmajfaje sunajn 2011-02-23 20:01:18
Neznášam to nové ephoto!!!!!!!!! Totálne je zlé!!!
Začal som Ti písať a potom som sa díval na chvíľu na googli na tom istom liste kde je ephoto. Keď som sa vrátil späť, všetko čo som napísal mi zmizlo. Keď bolo staré dobré ephoto mohol som sa prehrabávať aj hodinu hocikde a keď som sa šipkov vrátil späť, všetko bolo na svojom mieste. A tu?! Aj keď mám rozkliknutú fotku na hodnotenie a náhodou do nej ťuknem tak mi úplne zruší stránku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Toto svet nevidel.

Ale k veci. Nebudeš mi veriť Lubošku, ale v motýľoch sa nevyznám ani máčny máčik. To len do jutjubu som napísal motýľ emanuel a potom klikal pokiaľ nebudem spokojny s výsledkom a naskočilo mi toto videjko. Dúfal som, že tá náhoda Ťa poteší. A osobne pre mňa je aj tak najkrají motýľ môjho detstva. Kapustník
 
sunajn
Uleteli.. sunajn 2011-02-23 18:37:04
Ani ja som nebol taký zo začiatku. Až okolnosti ma donútili...
 
sunajn
Síma 7 m sunajn 2011-02-23 02:19:32
Zaujímavé
 
sunajn
Tam kde krásne je, aj boh býva.. sunajn 2011-02-21 11:19:54
No veru. Ale kde Ty si bol tri týždné? A sýr som si kúpil zatiaľ tu.
 
sunajn
Sen krajčírky sunajn 2011-02-21 03:32:50
Teraz nie. Tá má predsa taký škaredý dlhý prst. Či širokú placatú nohu?..nie nie! žeby veľkú gambu? Áááá... teraz si ma celkom poplietla
 
sunajn
"na prírodno :)" sunajn 2011-02-21 03:28:09
No ahoj. Čakám na fotkyyyy...
 
sunajn
vo vzduchu I sunajn 2011-02-20 13:23:09
PS: Inač slušný záber...
 
sunajn
vo vzduchu I sunajn 2011-02-20 13:22:46
Ajajajajáááájj... ani krivky, ani úrovne...alebo aspoň jas kontrast... Najprv si mala upraviť fotku a až potom si dať ten čaj s rumom, čaj s rumom, čaj s rumom rumom... a potom Ťa bere na spanie
 
sunajn
Stríťacký autoportrét sunajn 2011-02-19 03:07:25
No niekedy je najväčšie víťazstvo nad sebou samým...
 
sunajn
Wídeň InfraRedová sunajn 2011-02-18 22:18:58
Hehe. Vidno, že si bol na WC blízko sibíra. Tam sa však používajú dve štangle. Jednu zapipneš do zeme a držíš sa jej aby Ťa neodfúklo a tú druhú používaš ako si už vyššie spomenul...
 
sunajn
pozdrav od Eskadrona sunajn 2011-02-18 22:03:01
Aj mne sa ľúbi
 
Stránok 191 z 316