| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | Stránku ešte nemám |
O mne
| Niečo o mne: | Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty? |
|---|---|
| Motto: | |
| Ponúkam služby: | |
| Zameriavam sa na: |
Osobné údaje
| Meno: | Ján |
|---|---|
| Priezvisko: | Janus |
| Mesto: | Ke |
| Domovská krajina: | Slovenská republika |
| Fotografická odbornosť: | Začiatočník |
| Členom ePhota od: | 07. 01. 2007 |
| Posledná aktivita: | 2023-04-23 16:47:02 |
| Status: | offline |
Kontakt
| @ | E-mail: | sunajn@gmail.com |
|---|---|---|
| Kto popýta, dostane | Skype účet: | Kto popýta, dostane |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: |
Nikon D80 F75 |
|---|---|
| Moje objektívy: |
Nikkor 50mm f/1.4 AF Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR |
| Príslušenstvo: | Všakokovakovie veci |



RSS
Začal som Ti písať a potom som sa díval na chvíľu na googli na tom istom liste kde je ephoto. Keď som sa vrátil späť, všetko čo som napísal mi zmizlo. Keď bolo staré dobré ephoto mohol som sa prehrabávať aj hodinu hocikde a keď som sa šipkov vrátil späť, všetko bolo na svojom mieste. A tu?! Aj keď mám rozkliknutú fotku na hodnotenie a náhodou do nej ťuknem tak mi úplne zruší stránku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Toto svet nevidel.
Ale k veci. Nebudeš mi veriť Lubošku, ale v motýľoch sa nevyznám ani máčny máčik. To len do jutjubu som napísal motýľ emanuel a potom klikal pokiaľ nebudem spokojny s výsledkom a naskočilo mi toto videjko. Dúfal som, že tá náhoda Ťa poteší.