ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
Lavmítútáims...bejb sunajn 2011-02-18 20:51:11
No veru, napíš! Aby som potom zlé sny v noci nemal...
 
sunajn
Lavmítútáims...bejb sunajn 2011-02-18 20:49:29
Je pravda, že to mám na koho hodiť, ale je to pravda.
 
sunajn
Lavmítútáims...bejb sunajn 2011-02-18 19:46:33
Neskoro plakať nad rozliatým mliekom. Už to neblaho ovplyvnilo môj ďalší vývin...
 
sunajn
Osvietena a zaujata.. sunajn 2011-02-18 18:24:35
Áno. Tušil som.
 
sunajn
Osvietena a zaujata.. sunajn 2011-02-18 18:22:32
Lebo on je blokovač obecný
 
sunajn
Thinking... sunajn 2011-02-18 02:32:01
A ja budem hádať jeden krát, že kde. Móžem?
 
sunajn
Faces of Nepal 2010 sunajn 2011-02-18 02:08:55
Jo, kouknem se na to...
 
sunajn
Lavstríít sunajn 2011-02-17 22:40:47
jj, ale včul si už dospelý. Skús znova a uvidíš...
 
sunajn
zjesenieva sa sunajn 2011-02-17 09:24:07
Šumné
 
sunajn
po úspešnom love sunajn 2011-02-17 08:46:55
Hneď ako sa bude dať prifrčím
 
sunajn
po úspešnom love sunajn 2011-02-17 03:34:36
A čo, butilku či foťák?
 
sunajn
Lavstríít sunajn 2011-02-17 03:33:24
Explorera som používal hlavne na mejl, ale uý naňho z vysoka... Ináč na všetko používam Operu.
 
sunajn
Tačmíí sunajn 2011-02-17 03:28:22
Verím. Sťastie takto ich zachytiť.
 
sunajn
po úspešnom love sunajn 2011-02-16 14:02:35
Takú fľašku mám aj ja a foťák mám krajší
 
sunajn
Osvietena a zaujata.. sunajn 2011-02-16 13:44:56
Give her my regards. Please.
 
sunajn
Lavstríít sunajn 2011-02-16 13:42:24
Eksplorer je nejký celý debilný. Furt mi blbne. Neviem z čoho je ten Gejts tak plnka? Asi z ľudskej hlúposti...
 
sunajn
oknofka/albumofka sunajn 2011-02-16 13:01:07
Not at all!
 
sunajn
Osvietena a zaujata.. sunajn 2011-02-16 12:52:18
Koma je môj Kámo!
 
sunajn
Zauzlenie....u nas sunajn 2011-02-16 12:42:30
Hehe! Presne
 
sunajn
Horské chodníky sunajn 2011-02-16 03:47:17
Šumné. Len to ČB trebalo dotiahnuť. Pôsobí to na mňa ako slabo odsaturované.
 
Stránok 192 z 316