ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
v pristave sunajn 2011-02-10 17:56:09
Dva červené body. Živý a neživý...
 
sunajn
veža 1 sunajn 2011-02-10 17:53:51
Zaujímavé
 
sunajn
Lúčny vesmír II. sunajn 2011-02-10 17:51:06
A to si ako?
A ako sa volá ten vták, čo lieta z kvietku na kvietok a sere med?
 
sunajn
Konceptuálna ... sunajn 2011-02-10 17:47:03
jj, už mám chrbát na franforce
 
sunajn
Stranger sunajn 2011-02-10 17:45:27
To nie je mormónsky klobúk. Tento má menšiu striešku. Teraz jak na truc neviem nájsť taký obrázok čo potrebujem.
 
sunajn
Lúčny vesmír II. sunajn 2011-02-10 17:36:48
To nové ephoto je pekne hlúpe oproti starému. Ani verš nezobrazí ako má. To čo, akože šetria miestom alebo čo?!
 
sunajn
La Fayett sunajn 2011-02-09 12:45:40
Fantastické. Naši dnešní \"majstri\" kovu také nedokážu, ani keby im šlo o život. Však len keď stavali nový zimák museli na rok prestať lebo im to na rohoch v lete vraj rozťahovalo asi o 1,5m! Dementi!
 
sunajn
Lúčny vesmír I. sunajn 2011-02-09 01:36:01
Už to fachčí
 
sunajn
Lúčny vesmír I. sunajn 2011-02-08 06:52:49
jj, klasika je klasika Ale ten odkaz nefunguje
 
sunajn
Dnešná... sunajn 2011-02-08 01:13:59
Ja Ľubo díki za Tvoj pekný podkoment. Viem kde si ju \"ulovil\". Čítal som to vyššie.
 
sunajn
pod tieňom obrov sunajn 2011-02-08 01:08:53
Peťo nemáš začo. Máš krásne fotky
 
sunajn
Delfín sunajn 2011-02-08 00:59:38
A inteligentní
 
sunajn
Dnešná... sunajn 2011-02-07 21:03:14
Také \"jarné\" spočinutie
 
sunajn
Úsmev prosím sunajn 2011-02-07 20:05:53
https://www.youtube.com/watch?v=_8Vly_Kl4Qs
 
sunajn
Nekoncepčne ... sunajn 2011-02-07 18:11:25
Teraz neviem či fotka je roudouka alebo fíldovka
 
sunajn
Konceptuálna ... sunajn 2011-02-07 18:05:54
...počkaj, najprv si šlahnem...
 
sunajn
...message... sunajn 2011-02-06 15:02:46
Múdri je Váš pán farár. Náš veľebný zaš hutoreľi tak! Nezaviraj pred nikim dzvere skorej jak ci daco povi, bo neznaš co to budze. Ale to sa mi tiež len donieslo...
 
sunajn
...message... sunajn 2011-02-06 12:25:12
Ojojojóóó´jjj...tiež som len človek. Ale čo to? Akýsi si rozcitlivený. Menuješ ma a ešte tak pekne. Žeby ten odmäk vonku... a Ty nemáš galoše?
 
sunajn
[___/\___] sunajn 2011-02-06 12:07:04
jj
 
sunajn
...message... sunajn 2011-02-06 12:03:25
Ale nie som ďaleko od pravdy... Je tam aj med aj motúz...
 
Stránok 194 z 316