ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
Anjelik môj sunajn 2011-02-26 15:22:19
ISO ani tak nevadí. Bielu si mala povážiť. Bárs je to ružové
 
sunajn
...moje baletné spomienky... sunajn 2011-02-26 15:16:32
Žiadne pneu! Štíhla línia.
 
sunajn
Taká ilustračná... sunajn 2011-02-26 11:15:57
Ten napravo sa mi veľmi páči. Má taký milý výraz v tvári
 
sunajn
...moje baletné spomienky... sunajn 2011-02-26 04:40:46
Heh! Vytváraš si rezervnú pneumatiku...
 
sunajn
...moje baletné spomienky... sunajn 2011-02-26 04:39:42
No ale to ja ako nestranný pozorovateľ môžem ako vedieť hááá?
 
sunajn
Pomyselnou cestou na čokoládu... sunajn 2011-02-25 21:14:38
No dobre. Tak ja skôr!
 
sunajn
...moje baletné spomienky... sunajn 2011-02-25 21:13:49
Možeš si to dovoliť. Ale domov musíš ísť behom. Prevencia. Viéééš.
 
sunajn
...moje baletné spomienky... sunajn 2011-02-25 21:11:59
No za 5! Máš tam prepal dievča A čo majú viac? H je tvrdosť špičky a x šírka. To som odhadoval.
 
sunajn
Pomyselnou cestou na čokoládu... sunajn 2011-02-25 21:06:08
No a čo! A ja som zase mňamikal na belgických prainkách a Ty nie, bé bééé...
 
sunajn
Feri zháňa húsky.. sunajn 2011-02-25 21:02:01
é_ééé... dajak mi uniká pointa. Ale hanbím sa
 
sunajn
My Relax Time sunajn 2011-02-25 20:20:12
Neviem čo sa Ti ľúbi, ale ten \"rámik\" je é ééééé.. .
 
sunajn
Pomyselnou cestou na čokoládu... sunajn 2011-02-25 20:17:43
Belgická šokly aj studená. Aj nebelgická...
 
sunajn
Moje okaté škeridlo   :) sunajn 2011-02-25 20:15:44
Veríme! Ale dakedy ukáž... či ozaj...
 
sunajn
...moje baletné spomienky... sunajn 2011-02-25 20:11:22
PS: Zato Ty teraz kľudne chodíš na čokoládu, lebo si sa roky pred tým labutila na jazere.
 
sunajn
Ideme! ..ľavaáá a ľavááá..... sunajn 2011-02-25 17:50:41
 
sunajn
Ideme! ..ľavaáá a ľavááá..... sunajn 2011-02-25 17:48:38
Nie,ale pojdeš na 25 hodinové školenie k - https://www.youtube.com/watch?v=BT8liYjtcRE&NR=1
 
sunajn
Do kakauka bez dopingu sunajn 2011-02-25 12:47:53
PS: Nepribral?
 
sunajn
Do kakauka bez dopingu sunajn 2011-02-25 12:46:58
Ta keď je taký, urob naňho Ty U-dojem. Najbližšie keď okolo Teba pofrčí, šmrcni mu pod dosku kus oleja a on si natlčie...
 
sunajn
Ideme! ..ľavaáá a ľavááá..... sunajn 2011-02-25 12:42:59
Ty ma chceš zničiť! To je ešte horšie ako to prvé
 
sunajn
Sakra, je trochu velka... sunajn 2011-02-25 03:36:27
Nič tam nezavadzia. Všetko je ako má byť. Tie výhrady čo píšeš... hmm... Je niekde písané, že je to aranžovaná fotografia? Lebo tie Tvoje pripomienky ... Chcel by som vidieť Teba ako odfotíš malé živé decko s Tvojimi podmienkami pre fotografiu
 
Stránok 190 z 316