ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
abstrakt 7 sunajn 2011-04-03 18:23:30
Šumné. A vo co tam gou?
 
sunajn
Marián Varga sunajn 2011-04-03 03:02:49
Kámoš mal oridžo pásku. Kotúč!
 
sunajn
Jabloňka.. sunajn 2011-04-03 02:25:15
Nie širokáč. Tu skôr vysokáč
 
sunajn
Vietor vo vlasoch... sunajn 2011-04-03 02:12:59
Šumné
 
sunajn
Tatatatatááá... sunajn 2011-04-03 02:03:00
Veru, všade sú...
 
sunajn
Tatatatatááá... sunajn 2011-04-02 23:32:17
Takže do U.K. sa chodi učiť polština...
 
sunajn
41 sunajn 2011-04-02 23:26:15
Dík
 
sunajn
Tatatatatááá... sunajn 2011-04-02 21:35:07
Júj, ja nie, ale sa mi ľúbi
 
sunajn
pán Brna sunajn 2011-04-02 21:30:36
Neverím, že toto je bezdomovec! Fotka dobra.
 
sunajn
Tatatatatááá... sunajn 2011-04-02 21:17:37
Pani mluvi polšče?
 
sunajn
Veselá sunajn 2011-04-02 21:16:42
Teta už bola veselá
 
sunajn
41 sunajn 2011-04-02 21:14:11
Ake tej fotke neverím, že je na nej kavboj. Vypraný, navoňaný...
 
sunajn
40 sunajn 2011-04-02 21:12:09
Tak to potom klobúk dole
 
sunajn
Proxima Centauri sunajn 2011-04-02 13:41:05
Eh! Ten mám aj ja! Nečakal by som od neho také svetelné extempóre
 
sunajn
Black and Red sunajn 2011-04-02 13:05:41
It´s a goood recession
 
sunajn
Proxima Centauri sunajn 2011-04-02 12:48:14
Čakal by som menšie. Ale asi čím šmugovejší objektít, tým väčšie
 
sunajn
Jahoda sunajn 2011-04-02 12:28:02
Pokus sa cení
 
sunajn
rodinné hniezdočko :) sunajn 2011-04-02 04:25:43
Strom na ktorom rastú chleby sa volá chlebovník a keď je plodom kočík tak kočovník.
 
sunajn
Terry sunajn 2011-04-01 23:33:40
Paráda!
 
sunajn
40 sunajn 2011-04-01 23:24:52
Šumné by bolo, keby bola dospelá. Drsná póza aj výraz na malé decko
 
Stránok 177 z 316