ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
Papaver rhoeas ... sunajn 2011-04-10 01:42:06
Pozadie preostrené, teta svetelne nepasuje. Vidno na nej flashe. Nemá to hĺbku. Je to ploché. Škoda. Mohlo byť šumné.
 
sunajn
birth of venus ... sunajn 2011-04-10 01:38:22
Vidno, že je tam cudzia
 
sunajn
pohoDA sunajn 2011-04-10 01:22:19
Šumné, jak fotka z 50. rokov
 
sunajn
Mierka sunajn 2011-04-10 01:15:06
Presne!
 
sunajn
untitled sunajn 2011-04-09 22:53:45
A ja som myslel, že je... Nikde asi toľko xy Photography nenájdeš ako tu
 
sunajn
vyschnuté sunajn 2011-04-09 22:49:39
Šumné. Ale TK a Kompo sú veľmi vzadu
 
sunajn
autoportr. sunajn 2011-04-09 22:38:10
A tak pekne to začalo...
 
sunajn
predstava... sunajn 2011-04-09 22:34:11
Škoda, že to vyzerá ako posmrtná maska
 
sunajn
hádanka sunajn 2011-04-09 15:31:13
Šmuha šmuhatá, do pol boka odratá. To je to!
 
sunajn
Hrušov 2010 sunajn 2011-04-09 15:19:42
Éj klobučok mój parádny, nespadne mi do jámy, bo sebe ho trííímem...
 
sunajn
Brana minulosti sunajn 2011-04-09 15:16:08
 
sunajn
Casa Batlló sunajn 2011-04-09 14:15:53
Gaudího môžem
 
sunajn
úúúsmev sunajn 2011-04-09 13:40:04
Temné pudy začnú Tebou lomcovať?
 
sunajn
untitled sunajn 2011-04-09 13:17:46
...chlípnik...

...si bárs náročný... alebo rozmaznaný..?
 
sunajn
* LEDNICKY HRAD * sunajn 2011-04-09 13:01:35
Všetci v tej dobe. Aby ho nebolo možné dobyť
 
sunajn
Tri sestry sunajn 2011-04-09 12:57:18
Šumné. Odspodu by som rezal,nech hlavy nemajú v strede.
 
sunajn
Všetko je relatívne sunajn 2011-04-09 12:54:18
Stolička je originál model, fotka je digitálna. Ale šumné to je.
 
sunajn
Brana minulosti sunajn 2011-04-09 12:47:48
Aj to pravda. Fotografia je nezaujimavá. Pre mňa.
 
sunajn
Brana minulosti sunajn 2011-04-09 04:07:58
BÁC!
 
sunajn
...ktorou cestou? sunajn 2011-04-08 19:07:21
Predsa tou lesnou...
 
Stránok 173 z 316