ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
irske kravicky sunajn 2011-04-16 03:21:29
Kravy jedne. Aký pekný deň a ony sa vyvaľujú Fotka šumná
 
sunajn
Through My Chest sunajn 2011-04-16 02:41:47
Hmm. Neviem tomu prísť na koreň veci. Ani pocitovo...
 
sunajn
Someone Like You sunajn 2011-04-16 02:38:47
Fajn, ale svetlo z pravej strany stromu by som nedával
 
sunajn
... za 2 centy ... sunajn 2011-04-16 02:33:19
Experimentovať treba s modelkami a nie s prenášaním bútoru
 
sunajn
... za 2 centy ... sunajn 2011-04-16 02:03:48
rád sa sťahuješ?
 
sunajn
Pulsatilla slavica sunajn 2011-04-15 17:41:58
Veľmi šumné
 
sunajn
schody sunajn 2011-04-15 13:31:43
?
 
sunajn
Restauracia po "rekonstrukcii" sunajn 2011-04-15 13:30:14
?
 
sunajn
Pán Tulipán sunajn 2011-04-15 11:33:43
Tyčinka? Tie vlákna by som dal preč. Inak šumné
 
sunajn
Project MRU1 Growth Accelerator sunajn 2011-04-15 10:52:18
Tož...
 
sunajn
Miloš sunajn 2011-04-15 02:33:55
jj, a k tomu špendlíkovaniu - https://www.youtube.com/watch?v=gYzySRvLD_0&feature=related
 
sunajn
Jezisi, ja som zabudooool..... sunajn 2011-04-15 01:42:01
Ja som jedináčik,ale čo viem, tam kde je bráška staršia, to funguje presne takto.
 
sunajn
Jaroslav sunajn 2011-04-15 01:12:12
A až úplne nakoniec som sa "dopátral", že z čoho to vlastne vyliezlo. Ak si si to sám skonštruoval, mohol si hodiť fotečku... reku, aký si konštruktér.
 
sunajn
Jaroslav sunajn 2011-04-14 08:47:38
NOIK?!...to by som v živote nepovedal...
 
sunajn
PIN-UP ,, Janine Alexander ,, sunajn 2011-04-13 12:14:13
Beriem
 
sunajn
PIN-UP ,, Janine Alexander ,, sunajn 2011-04-13 11:36:44
Ha...ha...haaa... túúúdle!
 
sunajn
Linda sunajn 2011-04-13 11:34:18
Tak tak!
 
sunajn
PIN-UP ,, Julia Skalozub ,, sunajn 2011-04-13 11:11:02
Možno je to preto, že sa Ti nepáčia ženské nohy...
 
sunajn
PIN-UP ,, Julia Skalozub ,, sunajn 2011-04-13 11:10:04
Aj Tyyy?
 
sunajn
Roháče sunajn 2011-04-13 02:57:48
To je ošumtelé, ale topiaci sa žralok!
 
Stránok 171 z 316