ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
akt08 sunajn 2011-04-23 14:08:32
 
sunajn
Traktor sunajn 2011-04-23 13:39:29
To pravda. A Ty čo dačo neprihodíš?
 
sunajn
RUMANSKY ART CENTRE, n.o. sunajn 2011-04-23 01:22:27
Tie dva basáše na strope by som asi retušol. A šumné by bolo.
 
sunajn
Traktor sunajn 2011-04-23 01:17:16
Čo meješ, nevíš inak radovať?
 
sunajn
Nika sunajn 2011-04-23 01:14:02
To už je iná. Proti gustu žiadný dišputát
 
sunajn
Nika sunajn 2011-04-22 21:42:38
Dá sa regulovať svetlo ktoré chceme regulovať. A mýliš sa. Dá sa regylovať aj odrazené svetlo. Máš rôzne odrazky. Strieborné, zlaté, aj čierne... a úlohu odrazeného svetla hrá, tiež materiál z akého je odrazka.
 
sunajn
A... sunajn 2011-04-22 18:28:36
Alebo , A dosť bolo kecov Ten pohár, tak na polku, dajk mi tam neštimuje
 
sunajn
Na obednej prestávke sunajn 2011-04-22 17:20:20
Šumné
 
sunajn
unkow sunajn 2011-04-22 16:19:14
Taká šumná mašinka a tak si jej málo venoval
 
sunajn
peak district sunajn 2011-04-22 16:12:27
Šumné. Neviem či by som vedel kerovať vľavo. Fotku fajn, len si sa mal otočiť tak aby cesta bola viac diagonálne
 
sunajn
antenky sunajn 2011-04-22 16:06:37
Šupa!
 
sunajn
Jarná sunajn 2011-04-21 17:37:37
Šumné Zuni, len menej časíku to chcelo
 
sunajn
ride or die sunajn 2011-04-21 17:28:16
Tu a zomrieť,ta čosi? Tu maximálne ak chytí cestný lišaj
 
sunajn
Give me five.. sunajn 2011-04-21 17:13:33
Rozmýšľam... Čím to, že čím menej človek vie, tým väčšie ego?
 
sunajn
PIN-UP ,, Lenka Blechova ,, sunajn 2011-04-21 14:22:40
Áno, žiadná montáž-koláž. Toto je inscenovaná fotogrfia. Fotené v exteriéri, ale nemožno nevidieť Tvoju obľúbenu úpravu tety. Preto vyzerá ako vystrihnutá a vložená... Nápady máš dobré, ale treba dotiahnuť pár vecí. Viz: už spomenutá pneumatika
 
sunajn
Give me five.. sunajn 2011-04-21 13:33:32
Ešte ani meno mi nevieš napísať... Prečo je moment na fotke si vôbec nepopísal. Konkretizuj, čo presne. Ono, vieš.., nafotiť mŕtve veci (aj myšlienou) vie každý. Skús si strítko a potom hoď "múdru kritiku.
 
sunajn
Give me five.. sunajn 2011-04-21 13:25:03
Hahaha. Si ma pobavil. Vymazal som iba ten narcis, lebo to bolo iba prianie a nemal som ani zapnuté bodovanie: Ale toto, aha! -

www.ephoto.sk/fotogaleria/hodnotit-fotografiu/189606/kysucka-divocina/

www.ephoto.sk/fotogaleria/hodnotit-fotografiu/187400//

www.ephoto.sk/fotogaleria/hodnotit-fotografiu/184730/bzzz/

to je absolútny vkus pre estetično, kompozíciu, námet... no vkusné, len čo pravda! Po zhliadnutí tých klenotov, budem mať ťažké sny, asi.
 
sunajn
Give me five.. sunajn 2011-04-20 21:13:33
Najlepšia je aj tak talianská. Zadarmo!
 
sunajn
Give me five.. sunajn 2011-04-20 21:12:31
A nezabudnúť sa pristaviť a čo to priučiť
 
sunajn
Kvetná nedeľa 2 sunajn 2011-04-20 12:28:07
Šumné. Už som chcel protestovať, že to nie je iný záber, ale je. Foťák ostal na mieste, ale zdroj svetla nie. A nestmavoval si okraje a spodok si yretušoval.
 
Stránok 169 z 316