ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
meškáš ! sunajn 2011-05-06 17:08:25
Mňa serú (pardon, chcel som napísať: berú) tie schody. Ale nie schody ako také, tie by boli fajn. Ale tieto, obkladačkové...
 
sunajn
Pod Ostrou a zubatou skalou sunajn 2011-05-06 17:04:39
Som chcel prípomenúť, že zootechnika Ti už nejde veľmi, ale vidím, že pupok si už umiestnil na správnu stranu
 
sunajn
Dáma s hranostajom sunajn 2011-05-06 16:56:17
Musím Ťa vyviesť z omylu. Toto nie je neostré! To je "umelecky" maznuté! Ale pokiaľ sa nenamažeš, nevieš o čom točím...
 
sunajn
posledný .... sunajn 2011-05-04 17:47:27
Skôr vakizaši. A nie si kus z lacného kraja? Šabľa za 10 euri a Ty hľadáš hamon
 
sunajn
z Obluka 2 sunajn 2011-05-04 02:14:34
Šumné. A kam Ťa ten PP uniesol?
 
sunajn
poďme chlapci... sunajn 2011-05-04 01:16:21
Tak predsa! Na tom svojom laptope toho moc nenačumím.
 
sunajn
poďme chlapci... sunajn 2011-05-03 21:01:55
Peťo tušil som, že tá šd bude kvôli niečomu. A neskúšal si kvázi HDR?
 
sunajn
Trnava sunajn 2011-05-03 18:44:24
Šikmá veža v Trnave... Si ju mohol aspoň vyfarbiť
 
sunajn
E. veža sunajn 2011-05-03 18:39:17
E. ...ako emailová?
 
sunajn
Dialóg... sunajn 2011-05-03 17:17:53
strašne veľká fotka a nezmestí sa mi do mobildispleja
 
sunajn
Shanghai sunajn 2011-05-03 17:14:51
Tí číňania ani len rovné budovy nevedia postaviť...
 
sunajn
Z cyklu fotografií na ticho sunajn 2011-05-03 17:09:41
Šumne si to...
 
sunajn
MIST sunajn 2011-05-03 17:04:58
Celkom fajn,len bárs tmavé
 
sunajn
Slepačia pre dušu sunajn 2011-05-03 16:42:30
Táto skôr na depku... Ani mráčka letáčka, ani slnko nesvieti, ani živáčka nevidno...
 
sunajn
Naša ulica sunajn 2011-05-02 14:02:26
Dík
 
sunajn
Radost v zltom poli... sunajn 2011-05-01 01:47:31
Letí letí, všetko letí...
 
sunajn
Nora 1 sunajn 2011-04-30 16:07:18
SilverFast SE6 je Tvoj kamarát
 
sunajn
Pravda nadovšetko sunajn 2011-04-30 04:45:36
Háhaháá! Chcel by som vidieť! Jak by si vykročil do zeknkutsudači, foťáky by sa z bokov šmykli dopredu a čerkli by oseba jak klik-klak.
 
sunajn
Na terase sunajn 2011-04-29 14:07:33
Tú žilu, tú žilu...
 
sunajn
Spoveď.. sunajn 2011-04-29 04:24:30
Šumné. - https://www.youtube.com/watch?v=YyKiWOjd6vo
 
Stránok 167 z 316