ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
Anastazia.. sunajn 2011-06-12 11:37:02
Základná chyba "fotografov". Tvár prežehlia, ale mihalnice sú jak krave z pysku! Soránž. (Už x rokov bežia v telke reklamy na mihalnice!)
 
sunajn
Good old times sunajn 2011-06-12 11:28:00
To nič. Aj mne sa to stáva Jedná sa o súťaž s názvom ZENIT, ( myslím, že na školách) ešte z čias sociku, kde jednotlivé písmená predstavujú - Zručnosť, Elán, Nápaditosť, Iniciatíva, Tvorivosť.

https://www.siov.sk/zenit/9452s
 
sunajn
Krajinka v objektive sunajn 2011-06-12 11:14:39
Zručnosť, Elán, Nápaditosť, Iniciatíva, Tvorivosť- nápaditosť, tvorivosť
 
sunajn
Good old times sunajn 2011-06-12 11:10:21
IT IT IT... žeby Zručnosť, Elán, Nápaditosť, Iniciatíva, Tvorivosť..?
 
sunajn
Pred burkou.... sunajn 2011-06-12 01:57:04
Ale čosííííí? To pod zemou by som...
 
sunajn
Pred burkou.... sunajn 2011-06-11 21:29:29
Ty by si fšétko iba retúšol. Teba by mali zamestnať v našej vláde aby si im tie oné... prešlapy zaoné... Ale keď tak nad tym dumem, tak to by si si mákeu 24 hodín denne 7 dní v týždni...
 
sunajn
Pred burkou.... sunajn 2011-06-11 21:22:42
Lebo keby si k tej pirátskej šatke mal také to pirátske cez oko, tak by si nemal žiadaný tik... Nabuduce kupuj dva v jednom
 
sunajn
Prostredný hrot z Malej Studenej sunajn 2011-06-11 21:14:00
Šumné
 
sunajn
tanec sunajn 2011-06-11 21:13:06
Akokeby čajóri románi v opustenej synagóge...
 
sunajn
Salome sunajn 2011-06-11 21:11:19
Aha, Fatima...
 
sunajn
Vrh E sunajn 2011-06-11 19:27:42
Búúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú!
 
sunajn
Medardove búrkové IR mraky sunajn 2011-06-10 16:38:57
Kompo malo byť 7. Sori za moju dizlektik kibordicu
 
sunajn
chalupka sunajn 2011-06-10 16:31:05
To je v poriadku. Ja som Ti iba ukázal, k akému účelu bolo vyvinuté HDR. A na tekéto "umelecké" diela ako tvoríš Ty sú mrte rôzných KPTečiek a urobí to ešte lepšie.
 
sunajn
chalupka sunajn 2011-06-08 23:58:30
https://en.wikipedia.org/wiki/High_dynamic_range_imaging

a pozri sa ako vyzerajú výsledné fotky!
 
sunajn
Utok na gumicku... sunajn 2011-06-08 23:54:42
Ty si ju ponaháňala a ona Teba popreháňala

PS: A či Ty nevieš, že vážený fotograf-ka v horúčavé nefotí...
 
sunajn
Zo života slimáka sunajn 2011-06-08 23:51:51
Všimol, hneď. Ale aj tak nezaujimavé
 
sunajn
transfer whip na tripe sunajn 2011-06-08 18:49:38
...high key...
 
sunajn
cesta sunajn 2011-06-08 15:23:07
Ja by som to nazval: Lávka...
 
sunajn
chalupka sunajn 2011-06-08 15:21:47
To nie je upravené, to je pokazené! HDR je dvojsečná zbraň. HDR sa ma používať na úplne iný účel a nie na takéto, pseudo efekty. Soranž.
 
sunajn
chalupka sunajn 2011-06-08 14:42:21
To čo sa stalo? S tou fotkou...
 
Stránok 157 z 316