Slnečný kúpeľ divokých koní Magická hora Kirkjufell Oči Vo vnútri Príbehy parížskych kaviarní IV. Metelica nad katedrálou Millenium Bridge II Islandská retrospektíva Čínsky múr Traja Azeri
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
walde
Tancujúci derviši walde 2012-10-01 23:32:04
...ďakujem Peter, cením si tvoju návštevu, keďže sem nakúkaš už len zriedka
 
walde
Tancujúci derviši walde 2012-10-01 23:29:32
...dakujem Andrej
 
walde
Tancujúci derviši walde 2012-10-01 23:27:56
...dík Miloš, potešilo že si sa pristavil
 
walde
Tancujúci derviši walde 2012-10-01 23:26:05
...ďakujem pane
 
walde
Tancujúci derviši walde 2012-10-01 23:20:05
...si načrel do trohu iného súdka ...ale keby predsa len, počas zažívania, keď sa paša bude pomaly posúvať z knihy do čepca (alebo žeby opačne?)...niekoľko tipov na "tranzitívne trávenie":

https://www.youtube.com/watch?v=iUfxbERMYdg&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=NKEItegftb8
 
walde
Tancujúci derviši walde 2012-10-01 23:05:25
Ahoj Števo, môžeš si to vyskúšať aj sám: dáš hlavu mierne nabok, rozpažíš a začneš sa točiť... avšak derviši sa točia zásadne len proti smeru hodinových ručičiek...naproti tomu Tibeťania sa točia v smere hodinových ručičiek, aby sa viac spojili so zemou a roztočili čakry...derviši sa chcú od zeme odpojiť, dostať sa do tranzu, priblížiť sa k vesmíru...preto ten opačný smer...takže ak sa budeš točiť sám, radím radšej v smere hodinových ručičiek a stačí 21-krát
 
walde
Tancujúci derviši walde 2012-09-30 23:36:32
...ďakujem Vám všetkým za pristavenia, komentáre i "páčisami"...vážim si to
 
walde
Mestské tvary XII walde 2012-09-30 23:28:28
...a gratulujem prvej publikácii na 1x.com:
https://1x.com/#!/photo/54178
 
walde
Tancujúci derviši walde 2012-09-30 23:16:37
...terazky neviem, že či 15. je pred dôchodkom alebo po...že reku či je aj klobása
 
walde
Tancujúci derviši walde 2012-09-30 22:38:54
...ahoj Maťo, bolo to celkom vzrušujúce fotenie...najzložitejšie bolo, že v tejto sále musia byť diváci úplne ticho, aby nerušili dervišov ktorí sa postupne dostávajú do tranzu
...predstavenie trvá jednu hodinu...stretli sme sa tam dvaja s touto diagnózou, ten druhý sa líšil akurát tým že mal Nikon...a vzájomne sme na seba žmurkali...on fotil sekvencie, ja som skúšal jednocvaky...urobil som za tú hodinu celkovo 80 záberov, zatiaľ som 4 upravil, čo sa mi pozdávali...dík za zastevenie
 
walde
pomocník walde 2012-09-30 10:09:03
...všade majú tie traktory
 
walde
papu walde 2012-09-30 10:07:54
...fajn návrh na novú identitu ....a s tou 50D to zase malo isté výhody pri takomto fotení
 
walde
Bytca insight walde 2012-09-30 08:22:49
...Bytču tuná na portáli som tuším ešte nevidel...zaujalo
 
walde
kolíska walde 2012-09-30 07:42:28
...pekne...táto tonalita námetu svedčí
 
walde
vecerny Ostrihom walde 2012-09-30 07:41:08
...pekný večerný pohľad...musím sa tam ísť niekedy pozrieť
 
walde
Andalúzska tanečnica walde 2012-09-29 23:44:03
...áno...všetko bolo v poriadku...a na svojom mieste...dík za zastavenie
 
walde
Andalúzska tanečnica walde 2012-09-29 23:43:33
...Stano, práve sme Ťa s Torr11 hodnotili ako komentátora ...dík za trefné slovíčka ...bol to veruže živel ...a bolo ich tam aj viac...a najväčší tanečník tam bol asi tak 90-ročný dedo
 
walde
Andalúzska tanečnica walde 2012-09-29 23:41:37
...ďakujem za úprimné slovíčka...teší ma ak sa chce niekomu napísať aj viac ako dve-tri slovká...sám nezvyknem písať viac...a tiež s tebou súhlasím že Stano má obvykle po ruke ten správny foto-slovník
 
walde
... Cold Stare ... walde 2012-09-29 20:40:23
...ano, nezriedkavý pohľad s neustále sa meniacim počasím
 
walde
Liečba fotografiou walde 2012-09-29 20:35:39
Ahoj Vilo, v tomto jesennom čase pôsobí dosť nostalgicky....krásna pripomienka jari
 
Stránok 456 z 571