Štyria muži Tváre Ázie III Traja Azeri Príbehy parížskych kaviarní IV. Malý mních Ranný dotyk Bruarfoss Všetko v tvári vpísané... Vôňa ženy Sleeping Buddha
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
walde
malokarpatska walde 2012-09-26 12:31:11
...parádička...ako vždy
 
walde
Zmráka sa, stmieva sa ... walde 2012-09-26 09:09:25
...pekná mrcovina
 
walde
Líška skierlova 3 walde 2012-09-26 09:07:10
...vidím že máš ešte zaujímavé veci v archíve...tuším si ju už nudil
 
walde
Medzi letom a zimou walde 2012-09-26 09:05:18
Parádny pohľad Stano, ďalšia lahôdka...a tiež decentný redesign rámika s textom
 
walde
Mestská tienofka II. walde 2012-09-25 11:22:36
fajn séria tieňoviek
 
walde
Finding Neverland IV. walde 2012-09-25 11:19:17
yess
 
walde
Zimný pozdrav jesennej krajine walde 2012-09-24 13:04:04
...zase ma vyhnali von a tak len cez notebook pozerám ako vonia domovina ... krásny pozdrav Stano, precítene podané to čo máme tak radi ... vďaka, chytá ma nostalgia za domovom...
 
walde
... a lampa zhasla walde 2012-09-24 07:03:44
...a vďaka tomu si pekne vychytal mesačný svit
 
walde
Prvý sneh walde 2012-09-23 20:10:20
...chlapci, normálne Vám tú Levoču závidím... navyše však, toto foto a spôsob nafotenia ju posúva o level vyššie
 
walde
Drsná a úzka je tá... walde 2012-09-23 20:06:34
...veľmi netradičný pohľad, detail ktorý nenapadne hocikoho fotiť...inak súhlasím zo Stanom, že foto má aj na viac ako dokument z cesty
 
walde
spájanie ulít... walde 2012-09-23 20:00:57
...výborné...tajomné vrátane názvu...
 
walde
Na prechádzke walde 2012-09-23 19:48:57
Priatelia, ďakujem Vám všetkým za hojné pristavenia...cením si najmä komentáre, teší ma že na portáli je ich zase viac...nielen lajkov....vďaka Vám všetkým
 
walde
Tieňofka-fontánofka walde 2012-09-23 16:06:08
...chlapci, vy len na bacila pomyslíte a už máte líznuté...šak s vám aj prsty po klávesnici šmýkajú
 
walde
Lenka walde 2012-09-23 13:44:19
...luxusný portrét
 
walde
Ranná rozcvička walde 2012-09-23 13:40:28
...známy výjav pre nás čo sme sa pokúšali o to isté...fajn ti to vyšlo, dobre prevedené do BW...vydarený panning
 
walde
SPOMIENKA NA LETO walde 2012-09-23 13:38:52
...fajn kombinácia slnka a vetra....koniec leta má asi symbolizovať ten vietor...ak Stano začal o kompozícii, možno by som sa vzdal (tmavšej) časti popredia....celkovo fajn fotečka
 
walde
Zau[:ber:]g RiDEr walde 2012-09-23 13:35:10
...fajn zachytený moment, obloha dobre dopĺňa situáciu....nezvykneš mať takéto zrno na oblohe, v zásade mi to neprekáža, len by som mázol tú jednu boďku približne nad jedenástym stromom zľava
 
walde
Natali walde 2012-09-23 13:07:02
...výborné, fajn utrafená DOFka, ...a navyše aj zaujímavé, predpokladám že si fotila zvrchu....ak by že zboku, malá by bola navyše preborníčka v udržaní tela na jednej ruke, či vlastne len prstoch
 
walde
V úzkych uličkách walde 2012-09-23 10:01:24
...ahoj Ivan, fúkal vietor a víril všetko malé a lietavé...prach, alebo ak chceš lený sneh ...ďakujem za pristavenie
 
walde
... walde 2012-09-23 09:59:36
...a je to možné ....ale aby sme netočili len o cickách: mňa oslovuje nádherná tonalita, svetlo a celkovo veľmi decentné prevedenie...super!
 
Stránok 458 z 571