Večer nad Santorini II Grónske icebergy I Malý basketbalista Čiernobiela Praha Memories of Myanmar Brána k Titikake Dva dni v Grónsku V škole Čierna labuť útočí Malý mních
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
walde
Bratislavský nočný beh  [4] walde 2012-09-22 07:54:21
...výborná mazanica
 
walde
Bratislavský nočný beh  [3] walde 2012-09-22 07:43:48
...prima pohybovka
 
walde
dole pršo hore sňah walde 2012-09-21 21:08:40
..zaujímavá sveletná situácia, fajn
 
walde
gulicky.... walde 2012-09-21 21:06:58
...tuším si v tom zátiší našiel zlatý poklad...tak ty nielen vodu hľadáš
 
walde
nocny Zdiar walde 2012-09-21 21:04:23
...svetelná atmosféra parádna ...nuž keď píšeš že nočná tak ti verím
 
walde
Línie I. walde 2012-09-21 20:59:21
...máš dobré oko...super !
 
walde
tató, tu chcem bývať walde 2012-09-21 20:56:06
...pekný moment a veľmi príjemná tonalita
 
walde
upršaný deň v Prahe walde 2012-09-21 20:52:38
...zaujalo
 
walde
Mestská tienofka walde 2012-09-21 20:49:27
...prima, takéto možem
 
walde
Očkáň obyčajný walde 2012-09-21 20:07:02
...Vilo, krásne si ho zachytil...
 
walde
Dobrú noc II. walde 2012-09-20 23:15:27
...dobrú, veru dobrú...názov sedí ...už aj ja balím fidlátka ...
 
walde
Jedna rybárska... walde 2012-09-20 23:09:50
...diky za pristavenie...dávam ju ako upútavku k pokračovaniu fotoreportu o Myanmare:
www.ephoto.sk/komunita/clanky-uzivatelov/579/golden-land-myanmar-2/

 
walde
Ránečko walde 2012-09-20 23:06:12
...kompaktík mám vždy so sebou a samozrejme to mám nafotenéé
 
walde
Dobrú noc II. walde 2012-09-20 23:04:55
...no, sedí mi to tiež hovadsky, sorry, vlastne waldeovsky, keď čítam tieto tvoje textíky... tak ako sme aj so ženou na ne už zvyknutí od teba, a tak som sa potešil a hneď aj jej prečítal to s tou kuchyňou (sa bavila)...tuším som aj ja konzerva...rád mám návrat k starým dobrým zvykom
 
walde
Dobrú noc II. walde 2012-09-20 22:11:21
...decimujúco? ...to sa mi páči, to musím použiť v "nedeľnej kázni" ...aj keď nie som farár
 
walde
Prelet nad Baganom walde 2012-09-20 21:16:20
...osobitne ďakujem, dostal som totiž od teba jubilejný 150 lajčík ...ako bonus pripájam pre mňa veľmi pútavé videjko z tohto miesta, tak možno poteší aj tvoje oko::
https://www.youtube.com/watch?v=v8LAgWFpsXM&feature=related
 
walde
sieťovka walde 2012-09-20 21:10:18
...nuž navodzuje to rôzne asociácie, ale aj bez ..... to je dosť pekné
 
walde
Dobrú noc II. walde 2012-09-20 21:08:34
...mne by to neprekážalo, ba by mi to tam aj pasovalo, ale je nachádza sa tu aj zopár užívateľov, ktorí sa vyjadrujú k fotografii podľa zaradenia do nejakého šuflíčka ...ale vždy lepšie keď sa tu ešte niekto vyjadruje, nielen lajkuje
 
walde
Jazero Jasna walde 2012-09-20 21:05:01
...prima fotečka...inak, pre účely tunajšieho portálu by som sa nerozpakoval ísť do menšieho formátu, cca 1000 pixelov dlhšia strana s miernym doostrením, čím by si poriešil časť nižšie uvedených výhrad...1x.com má maximum 950
 
walde
Ránečko walde 2012-09-20 20:55:28
...prima fotečka ...ten opar nad ryblíčkom mi fakt reže...dnes ráno som videl z lietadla kus Nemecka a nad vodnými plochami to bolo takto parádne "zaparené"
 
Stránok 460 z 571