Brunej Darussalam Grónsky grunt Samotár Rybár z Galatského mosta Prelet nad Baganom 2 Malý mních Všetko v tvári vpísané... Na 57. poschodí Trhy v Damašku Liptovské svitanie
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
Bridge & Tower pepe112 2013-01-11 07:35:26
 
mkosztura
Bridge & Tower mkosztura 2013-01-11 01:17:58
pekné jak stále
 
Peter Svoboda
Millenium Pedestrians Peter Svoboda 2013-01-10 21:16:33
Pekne Vlado
 
Tunde
Millenium Pedestrians Tunde 2013-01-10 20:22:19
Veľmi krásne miesto a krásna fotečka
 
Londýn v pohybe 3 marish1 2013-01-10 20:14:06
tak niekto sa mozno nevedel vyjadrit slovami, tak to skusil palcami.
ta predchadzajuca pohybovka s doubledeckrom mi smakovala viac, toto mi prijde ako nekontrolovatelny chaos. ale ludom sa to ocividne paci, takze mas u mna za to palec hore.
 
Helen1
Millenium Pedestrians Helen1 2013-01-10 17:34:58
vynikajúca atmosféra
 
CambalJozef
Millenium Pedestrians CambalJozef 2013-01-10 15:07:48
super atmosféra ..top práca ...
 
Frola
Millenium Pedestrians Frola 2013-01-10 14:27:09
nevím, jak jsem to přehlédla, asi mne dojala ta fotka dne a psala jsem koment pod nesprávnou fotkou
 
Frola
Millenium Pedestrians Frola 2013-01-10 14:25:29
není co dodat, opět 100% impakt i Tk
 
Anastasia
Millenium Pedestrians Anastasia 2013-01-10 12:17:37
pekne svetelne aj kompozične spracované
 
zola
Taká klasika... zola 2013-01-10 11:58:45
velmi pekna
 
Koma
Londýn v pohybe 3 Koma 2013-01-10 08:18:24
to je supiš...tak si už poukladajte konečne tie svoje fotovecičky do batôžka....chyťte šarkaníka za ,,cverénku,,...a zadajte miesto.......odvezie Vás a poletí s vami kam len budete chcieť, bárz aj na kraj sveta.....ale pozoor - ponad Himaláje mu bude už asi zima...

www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/336847/zahradnik-a-jeho-pomocnik/?s=critics

 
mkosztura
Millenium Pedestrians mkosztura 2013-01-10 08:14:06
pekné , páči
 
objektiv
Millenium Pedestrians objektiv 2013-01-10 07:57:26
vyhovuje aj s tým brehom a tou lampou na pravo
 
stani08
Millenium Pedestrians stani08 2013-01-10 07:54:59
pekne mozno by som skusal kompo aj bez casti praveho brehu
 
zuzuliena
Londýn v pohybe 3 zuzuliena 2013-01-10 07:46:59
ano, ano, ano
 
Nico 1
Londýn v pohybe 3 Nico 1 2013-01-10 01:49:48
Tak toto nemá chybu!!!Super záber
 
objektiv
Londýn v pohybe 3 objektiv 2013-01-10 00:11:29
tento štýl fotografie keď je nejaký moment v pohybe sa mi veľmi páči a ešte lepšie keď je dobrý moment zachytený
 
ado651
Londýn v pohybe 3 ado651 2013-01-09 22:24:00
Dost vela ooovela lepších foto ostava nepovšimnutých a takato ,,rozmazanica,, je v top 24... neviem čím to je ale nech sa hladim akymkolvek sposobom a uhlom nejdem tomu príst na chut... ale tak sto ludi sto chuti . Len moj nazor , proti autorovi nič vzlom , len moj nazor
 
Peter Svoboda
Londýn v pohybe 3 Peter Svoboda 2013-01-09 21:32:10
Speed of sound
 
Stránok 312 z 461