Zámok Hluboká Santas´ Teambuilding Príbehy parížskych kaviarní IV. Tripolis Brunej Darussalam Amsterdamské reflexie Čínsky múr Sleeping Buddha Rybár z Galatského mosta Cestou-necestou
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
wildkat
Dance of the Birds 2 wildkat 2013-01-08 13:16:04
Dúfam že ťa neosr*li potvory Londýnske výborná fotočka. Vtáčiky robia z otrepaného kola zaujímavú fotku.
 
Nico 1
Taká klasika... Nico 1 2013-01-07 12:40:51
Tu sa zmôžem len na Wav
 
Peter Svoboda
Taká klasika... Peter Svoboda 2013-01-06 21:12:03
Veru klasika a stále také môžem...
 
milanF
Taká klasika... milanF 2013-01-06 18:29:54
pekné
 
Taká klasika... pepe112 2013-01-06 17:15:27
 
gastiv
Taká klasika... gastiv 2013-01-06 16:01:16
Taka ''dobra'' klasika
 
vivian99
Taká klasika... vivian99 2013-01-06 14:14:14
ale krásna
 
ZuzannaH
Taká klasika... ZuzannaH 2013-01-06 13:45:26
pekna klasika...
 
Anena
Taká klasika... Anena 2013-01-06 13:28:07
Velmi pekne Vladko!
 
hakizu
Taká klasika... hakizu 2013-01-06 13:17:02
pekne
 
Koma
Taká klasika... Koma 2013-01-06 12:32:12
..vďaka ...presne takto tá papierová skladačka funfuje..hop..funguje..a je fakt do detailíkov vymakanáá..všetky tie okrasy architektonické čo má na sebe ..aj tie hore na vežičkách...+ vlajočky..korunka...no hovorím do najmenších detailov zábava vymakaná napodobenina....bola makačka..a na druhej strane fakt zábava to mrňavými nožničkami vystrihovať..niekedy aj rožkom žiletky vyrezávať, mrňavými štetčekmi lepidlo nanášať..podotýkam tej správne namiešanej konzistencie ..a pinzetou ako mini palcom a ukázovákom k sebe zliepať a pritláčať spojovacie nakoniec neviditeľné časti..........raz som s jedným lietadielkom ktorému sa točila aj vrtuľka vpredku ......strávil celého Silvestra až do poolnoci
P.s na tie šíííífi je slobodno aj krawkám?
 
Tunde
Taká klasika... Tunde 2013-01-06 11:37:27
Nádhernáááá
 
jarka1963
Taká klasika... jarka1963 2013-01-06 10:48:30
krasne svetlo a efekt vody, super nocna pohladnica
 
Anastasia
Taká klasika... Anastasia 2013-01-06 10:07:36
Most priam žiari. Nádherná obloha.
 
Koma
Taká klasika... Koma 2013-01-06 10:04:12
pred cca 10 rokmi som ešte kupoval ABcéčka..a boli tam také fakt detailisticky vymakané papierové vystrihvačky a skladačky..čo bolo treba naozaj už s pinzetami skladať a lepiť....tak som si vystrihoval, vyrezával, a so synátorom mrňavým lepil..všelijaké lietadielka, uncéčko..všetko pohyblivé a fungujúce ..tomu uncečku fungovala aj hydraulika..fakt....a zrazu bomba....v ďalšom čísle na pokračko uverejňovali tento zaujímavý ,,mostík,, so všetkými detailíkmi čo na sebe na tých vežiach má..naozaj verné kopie tie skladačky boli až do najmenších detailov..............celý sme ho poskladali postupne,aj mechanicky fungoval a sa zdvíhal, zaklápal....také olovené platničky sme ešte museli odliať ..podľa presne určenej formičky čo si bolo treba vyhotoviť podľa návodu tam do vnútra mostovky v tých pilieroch boli skované...stačilo jemne ťuknúť od spodku a cesta sa zdvihla v dvoch polovičkách smerom hore k pilierom..stačilo jemne do nich ťuknúť zvrchu a sa zase mostovky zaklapli presne do seba a autíčka mohli chodiť ......asi od vtedy som taký detailistický
 
cyklons
Londýn v pohybe 2 cyklons 2013-01-06 09:51:28
super
 
cyklons
Taká klasika... cyklons 2013-01-06 09:49:39
pekná klasika
 
Helen1
Taká klasika... Helen1 2013-01-06 09:16:15
nádhera
 
RadovanŠkohel
Taká klasika... RadovanŠkohel 2013-01-06 09:15:18
Klasika, ale super
 
NIKA02
Taká klasika... NIKA02 2013-01-06 08:51:54
u mna tiez velmi dobre
 
Stránok 314 z 461