Zámok Hluboká Santas´ Teambuilding Príbehy parížskych kaviarní IV. Tripolis Brunej Darussalam Amsterdamské reflexie Čínsky múr Sleeping Buddha Rybár z Galatského mosta Cestou-necestou
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
objektiv
Taká klasika... objektiv 2013-01-06 06:33:46
není nad klasiku
 
mkosztura
Taká klasika... mkosztura 2013-01-06 05:49:08
super , páči
 
stani08
Taká klasika... stani08 2013-01-06 03:05:51
silna fotka
 
Jerry C.
Taká klasika... Jerry C. 2013-01-06 02:01:46
pa rá da !!!
 
Wombat
Taká klasika... Wombat 2013-01-06 01:13:40
velmi dobre,lubi sa
 
bacil2
Taká klasika... bacil2 2013-01-06 01:04:46
super klasika...
 
Matt83
Taká klasika... Matt83 2013-01-06 01:03:01
fajn
 
Cerberus
Short Message Cerberus 2013-01-05 11:14:30
Ktovie čo z toho bola skutočná a čo hraná mimika. Možno ak by dáma sedela sama, tvárila by sa inak.
 
Nico 1
Short Message Nico 1 2013-01-05 01:46:42
Jedine čo mi tu vadí je v zábere č.4 moc presvietená košela!To si mi urobil schválne či čo? Mohlo to byť ešte o čosi zaujímavejšie Srandujem Pekne spracovaný príbeh!
 
stani08
Short Message stani08 2013-01-04 20:32:27
valmi dobre zdokumentovane na buduce aj obsah sms
 
mkosztura
Londýn v pohybe 2 mkosztura 2013-01-04 14:38:14
zaujímavý pohľad páči
 
mkosztura
Short Message mkosztura 2013-01-04 14:29:23
dobrá , páči
 
Tunde
Short Message Tunde 2013-01-04 12:14:22
pekne si to spojil do malinkého príbehu, aj ten slovný k tomu by mohol byť zaujímavý
 
DEVOTEE
Short Message DEVOTEE 2013-01-04 12:02:50
jo to je dokument , dobreee
 
Patrik Stedrak
Short Message Patrik Stedrak 2013-01-04 11:10:51
kratky zivot jednej SMS-ky...esteze si to tak dobre zdokumentoval
 
Koma
Short Message Koma 2013-01-04 10:03:20
výraz slečny vľavo dole je jednoznačný..
 
Anastasia
Short Message Anastasia 2013-01-04 09:41:46
dokonalý komix
 
Frola
Short Message Frola 2013-01-04 08:57:55
pěkný příběh
 
objektiv
Short Message objektiv 2013-01-04 08:02:28
 
bacil2
Short Message bacil2 2013-01-04 07:50:40
super!
 
Stránok 315 z 461