Odzbrojujúci narušiteľ Posledné dotyky slnka v Bryce Slnečný kúpeľ divokých koní Malý basketbalista Sisa Peruánka s dieťaťom Krajina ľadu Príbehy parížskych kaviarní IV. Tisíc izieb Všetko v tvári vpísané...
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
SMITH
Short Message SMITH 2013-01-04 07:13:57
Perfektné . Mimochodom , predpokladám nevedeli ,že ich fotíš ?
 
LK1961
Short Message LK1961 2013-01-04 06:13:00
fajn
 
milanF
Short Message milanF 2013-01-04 03:31:14
super
 
VICKTOR
Short Message VICKTOR 2013-01-03 23:01:21
vyborna!!
 
spektrum
Letiaca trikolóra spektrum 2013-01-03 18:14:38
krasne
 
fotografik
Delirium tremens fotografik 2013-01-03 16:46:43
Veľmi pekná, čistá fotka...učebnicová Želám Ti, Vlado, samé pozitívne veci v roku 2013
 
Matt83
Delirium tremens Matt83 2013-01-02 22:25:08
zaujimave
 
Tunde
PF 2013 Tunde 2013-01-02 19:11:46
Krásna Walde, aj tebe všetúčko dobrééé
 
spektrum
PF 2013 spektrum 2013-01-02 15:45:02
aby bolo veselo
 
stani08
Londýn v pohybe 2 stani08 2013-01-02 10:49:25
paradicka
 
dragonn
Londýn v pohybe 2 dragonn 2013-01-01 22:43:45
napadite
 
zolec
Londýn v pohybe 2 zolec 2013-01-01 21:52:05
fajn
 
b0baz
Londýn v pohybe 2 b0baz 2013-01-01 21:39:46
Zaujímavé a dobre odfotené. Páči kompo. Zaujala.
 
Megapixel
Londýn v pohybe 2 Megapixel 2013-01-01 21:36:12
super foto
 
Frola
Londýn v pohybe 2 Frola 2013-01-01 21:17:24
pěkná fotka
 
andrejgrznar
Londýn v pohybe 2 andrejgrznar 2013-01-01 19:58:41
páči
 
Koma
Londýn v pohybe 2 Koma 2013-01-01 19:36:26
žééé..fasa im to šibe
 
zuzuliena
Londýn v pohybe 2 zuzuliena 2013-01-01 19:00:17
pre mna pecka!
 
kristinas
Londýn v pohybe 2 kristinas 2013-01-01 18:26:33
vyborne si Londoncanov rozpohyboval
 
Anastasia
Londýn v pohybe 2 Anastasia 2013-01-01 17:30:01
Je možné to nazvať Novoročným chaosom?
 
Stránok 316 z 461