| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | https://1x.com/member/walde |
O mne
| Niečo o mne: | www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/ |
|---|---|
| Motto: | "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson) |
| Ponúkam služby: | |
| Zameriavam sa na: | Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia, |
Osobné údaje
| Meno: | Walde |
|---|---|
| Priezvisko: | Jansky |
| Mesto: | Bratislava |
| Domovská krajina: | Slovenská republika |
| Fotografická odbornosť: | Stredne pokročilý |
| Členom ePhota od: | 10. 08. 2009 |
| Posledná aktivita: | 2026-05-21 11:36:49 |
| Status: | offline |
Kontakt
| https://www.facebook.com/wjansky | Facebook: | https://www.facebook.com/wjansky |
|---|---|---|
| Iný IM: | https://500px.com/walde | |
| Web stránka: | https://1x.com/member/walde | |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: |
Canon EOS 5D MkIII Canon PowerShot G16 |
|---|---|
| Moje objektívy: |
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM Canon EF 24-105mm f/4L IS USM Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM |
| Príslušenstvo: |













RSS
https://www.youtube.com/watch?v=FTTVa62ZI-A
Pekný bokeh máš napozadí, v bielých a sivých odtieňoch možno by tiež pozadie získalo., ale to len tak pocitovo píšem.
Ten pohľad je super nehraný, neštilizovaný, akoby volali tie oči...
Pozerám že vraj Turecko. Žeby Turek opäť sadol na poníky? Pán Boh nás opatruj. Deva pekný párik očí má, len čo je pravda, to sa musí uznať. Len váham, či jej mám prihlášku do nášho ženského spolku Živena vylifrovať. Musím sa najskôr našej predsedníčky Eleny Maróthy opýtať, či aj ženy v závese omotané berieme. Synu, prípadne sa ty spýtaj, či by záujem mala.
SHV
Inak raz dávnejšie sa tuna kolega Brancin rozplýval pod jednou fotečkou...že ako tam hore na severe kde pracuje ako strašne mu chýbajú letné búrky a tá ich atmosféra ....tak som mu poradila , nech dojde dole domov na juh kuknúť...že tu máme buréék habadej..