Sleeping Buddha Rozlúčka s Islandom Blízke stretnutie tretieho druhu Tanečnica Millenium Bridge II Andalúzska tanečnica Egejské inšpirácie Peruánka s dieťaťom Citadela Liptovské svitanie
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
Anena
Cez okno Anena 2012-10-28 12:48:00
Vyborna Vlado.
 
Frola
Cez okno Frola 2012-10-28 11:57:31
takový snímek fotí vyzrálý fotograf, upoutala mne již v náhledu
 
Patrik Stedrak
Cez okno Patrik Stedrak 2012-10-28 11:49:01
pekny pohlad - taky symbolicky, rovno do duse
 
Cerberus
Cez okno Cerberus 2012-10-28 11:30:14
Pokračovanie na tému mnísi?
 
Koma
Cez okno Koma 2012-10-28 10:14:24
a možno Ťa aj v momente foťáčikovania..alebo aspoň už doma, pri pc..pri triedení a upravovaní..napadlo

https://www.youtube.com/watch?v=FTTVa62ZI-A

 
spektrum
Oči spektrum 2012-10-26 13:48:01
pekne veselo sa smejú...aj mne asi troška tmavšie sedelo
 
Matt83
Oči Matt83 2012-10-25 22:43:48
fajne to je
 
Peter Svoboda
Oči Peter Svoboda 2012-10-24 21:32:30
Nooo.., súhlasím Vlado,pocitovo dokonca by som modrú vymenil za čiernu,myslím ze v BW by vyzerala tiež pekne, na druhej strane rozostrená časť v ppredí vpravo dolu mi príde zaujímavá, ale ten čierny závit v látke pôsobí, ako mierny pútač pohľadu, trochu ma aj napadlo, čo sa za tým skrýva.., akoby tasila niečo Možno v Bw a poťahaním kriviek by sa to možno zredukovalo, lebo teraz je to skoro čierna v modrom, potom by bola čierna v sivej.
Pekný bokeh máš napozadí, v bielých a sivých odtieňoch možno by tiež pozadie získalo., ale to len tak pocitovo píšem.
Ten pohľad je super nehraný, neštilizovaný, akoby volali tie oči...
 
Peter Svoboda
Oči Peter Svoboda 2012-10-24 21:04:23
Pekne Vlado,pekné kukadlá,mám pocit, teda skoro istotu, že niečo chcú povedať....
 
ivans
Oči ivans 2012-10-23 19:14:38
čo sa tam skrýva?
 
pablob26
Oči pablob26 2012-10-23 18:43:35
ziadna burka, je to niqab..oci pekne..
 
MartinH
Oči MartinH 2012-10-23 16:32:16
mne sa ta moda paci, ale moja mlada tak nechce chodit.. skoda
 
Frola
Oči Frola 2012-10-23 16:14:44
v létě jsem byla v Rakouském Zell Am See, takových Habakuků tam chodili stovky... ,fotka je velmi pěkná
 
Koma
Oči Koma 2012-10-23 16:14:30
ja mám zasek plemenných rodových predkov v holandských nížinných oblastiach..tak hovoríte , že ste mongol pán kolega?...fíííha, tak to už ste na tom v tom kúte zeme fajne, to je supiš....že máte pripojenie už aj v jurtách..
 
Vajanský
Oči Vajanský 2012-10-23 12:53:04
Synu, toto nie je náš kroj. Nevidel som taký nikde hoc bol som aj na Honte, aj na Zemplíne.
Pozerám že vraj Turecko. Žeby Turek opäť sadol na poníky? Pán Boh nás opatruj. Deva pekný párik očí má, len čo je pravda, to sa musí uznať. Len váham, či jej mám prihlášku do nášho ženského spolku Živena vylifrovať. Musím sa najskôr našej predsedníčky Eleny Maróthy opýtať, či aj ženy v závese omotané berieme. Synu, prípadne sa ty spýtaj, či by záujem mala.
SHV
 
Anastasia
Oči Anastasia 2012-10-23 12:06:07
pekná a tajomná
 
Koma
Oči Koma 2012-10-23 11:05:49
podľa očičék usudzujem že musí vyzerať asi naozaj krásne..keď je odhalená, akože tvárovo..pochopiteľne.....inak aj noštek jej kúsek vidím...akurát keď lepšie na burkové záhyby kukám......ústočká má dáke rovné a niekde naboku vľavo
 
Koma
Oči Koma 2012-10-23 10:43:56
ja tak dumem a sa vžívam že tamek dole na juhu a kúsek na východ .. žijem, takto sa napúdrujem, navoňám, našminkujem, zabalím ..nech mi neni zima a do toho Istanbulu priámo do mesta do centra na pešúú.. sa vyberiem na rande za svojím milým a vyvoleným princom TristanBullom Jurom..a keď ma celú takto zbadá tak povie............joj drahá ale si mi dneska veruže celá krááásna..radosť na teba pozerať.
Inak raz dávnejšie sa tuna kolega Brancin rozplýval pod jednou fotečkou...že ako tam hore na severe kde pracuje ako strašne mu chýbajú letné búrky a tá ich atmosféra ....tak som mu poradila , nech dojde dole domov na juh kuknúť...že tu máme buréék habadej..
 
CambalJozef
Oči CambalJozef 2012-10-23 09:53:55
toto je turecká žena?? asi aj áno ja som mongol ...
 
lgsvgh
Oči lgsvgh 2012-10-23 08:49:48
Môže to byť riadna oštara pre tie turecké ženy, chodiť takto zahalené. Ešte v zime to môže byť praktické, ale v lete?
 
Stránok 335 z 461