Bruarfoss Metelica nad katedrálou Cestou-necestou Svitanie v krajine kaňonov Vo vnútri Magická hora Kirkjufell Odzbrojujúci narušiteľ Rozlúčka s Islandom Krajina ľadu Posledné dotyky slnka v Bryce
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
Helen1
Toto je tá Mekka? Helen1 2012-11-01 11:40:02
fakt dobrý moment
 
fotografik
Toto je tá Mekka? fotografik 2012-11-01 06:41:37
Výborná momentka
 
Koma
Toto je tá Mekka? Koma 2012-11-01 00:40:16
objekt či objektív?
 
Peter Svoboda
Toto je tá Mekka? Peter Svoboda 2012-10-31 21:29:16
 
ivans
Toto je tá Mekka? ivans 2012-10-31 19:23:58
nóóó, odvahu si mal, moment však stál za to. Zaujímavo vyzerá aj ten objekt vzadu vpravo.
 
zdq
Toto je tá Mekka? zdq 2012-10-31 18:42:42
Skvely moment!
 
Megapixel
Toto je tá Mekka? Megapixel 2012-10-31 18:39:56
Masterpiece !!!
 
jerzi45
Toto je tá Mekka? jerzi45 2012-10-31 17:23:58
fotiť v sultanahmetovej mešite vôbec nie je jednoduché a zvlášť ženy...onehdá som to skúšal a veru toľko zlostných dievčenských tvárí som pokope ešte nevidel...vydarené
 
objektiv
Toto je tá Mekka? objektiv 2012-10-31 14:28:23
riešia taktiku kam to rozmiestnia ale kde sa postavia na odpálenie
 
Ivan .
Toto je tá Mekka? Ivan . 2012-10-31 14:23:43
++++++++
 
Kvietok
Toto je tá Mekka? Kvietok 2012-10-31 12:21:23
super zachytený výraz ... ešte im tak vidieť do myšlienok, že nad čím špekulujú
 
spektrum
Koníky za ranného svitu 2012 spektrum 2012-10-31 08:16:03
a mne ušli
 
milanF
Toto je tá Mekka? milanF 2012-10-31 07:07:22
2 ? ja vidím 4
 
Nico 1
Toto je tá Mekka? Nico 1 2012-10-31 00:38:29
Tak toto si vymákol!!!!Chcel by som vedieť čo sa jej tam nezdá alebo čo ju tam tak zaujalo A na toto ja zase nemám odvahu na niekoho otočiť objektív A pritom by ma velmi bavilo fotiť streetovky .
 
Koma
Toto je tá Mekka? Koma 2012-10-30 23:42:51
kurňa ..už mi z toho celkom krásne švihá...som čitol , že...v Modrej maštali v Istanbule
 
Matt83
Cez okno Matt83 2012-10-28 21:44:30
super
 
Dedo
Cez okno Dedo 2012-10-28 14:24:51
tá uhlopriečka tomu dala šmrnc, inak by to bol len bežný dokument
 
Matej Rumanský
Cez okno Matej Rumanský 2012-10-28 14:07:37
obdivujem Tvoje cestovatelske zazitky v podobe velavravnych fotografii . .
 
Ivan .
Cez okno Ivan . 2012-10-28 13:06:21
+++++
 
jerzi45
Cez okno jerzi45 2012-10-28 12:51:42
dúfajme, že tak sústredene číta teoretickú fyziku...
 
Stránok 334 z 461