Musíme vyhrať! Memories of Myanmar Traja Azeri Tanečnica Malý basketbalista Jedno ráno na ranči Malý mních Andalúzska tanečnica Atletico Fans Grónske icebergy I
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
tHono
Gaudího nebo tHono 2012-11-14 00:46:37
pekna fotka,zaujimalo by ma kde sa ten park v Barcelone nachadza?
 
Megapixel
Gaudího nebo Megapixel 2012-11-14 00:37:28
zaujímavý obrázok
 
mkosztura
Gaudího nebo mkosztura 2012-11-14 00:23:48
pekné
 
JulikVelvet
Malý mních JulikVelvet 2012-11-13 17:36:43
ehm... https://www.facebook.com/photo.php?fbid=519419518069522&set=a.128020243876120.20728.116556031689208&type=1&theater (to ja iba tak, že možno by si mal vedieť...)
 
Cerberus
Vo výklade Cerberus 2012-11-10 21:49:44
Lietajúci koberec sa perie. Len tí dvaja ešte o tom nevedia, tak sú zahĺbení do čítania.
 
Cerberus
Záhrada hudby Cerberus 2012-11-10 21:46:50
Nádherná architektúra.
 
fotografik
Záhrada hudby fotografik 2012-11-10 09:25:42
...a krásnej architektúry
 
Nico 1
Vo výklade Nico 1 2012-11-09 19:17:40
Najprv ma napadlo že je to levitácia Už om asi prepracovaný
 
stteffi
Záhrada hudby stteffi 2012-11-09 08:57:54
túto nádheru som nejako prehliadol , sorry ... nádherné
 
Nico 1
Záhrada hudby Nico 1 2012-11-09 05:16:31
Nádhera človeče a aj ten názov tomu ešte len pridal!!!
 
spektrum
Záhrada hudby spektrum 2012-11-08 14:59:15
krasne miesto
 
florenciakuto
Záhrada hudby florenciakuto 2012-11-07 23:51:29
nádhera
 
Koma
Záhrada hudby Koma 2012-11-07 21:37:31
ano ano, na lieviky som tak kúsek aj zaťažená....aj gazda má jeden superkový veľký...ale nie až takto krásne vycifruvaný......leje cez neho mléčko z gýbla rovno do kanistri.....tak mu ni kapenka bokom na zem neufrnkne....lieviky sú naozaj užitočné
 
Anena
Záhrada hudby Anena 2012-11-07 21:10:09
Parada Vladko.
 
Peter Svoboda
Záhrada hudby Peter Svoboda 2012-11-07 19:47:21
Pekne Vlado
 
mkosztura
Záhrada hudby mkosztura 2012-11-07 12:41:49
pekné
 
Koma
Záhrada hudby Koma 2012-11-07 10:46:56
lúbi sa mi ten strop..konkrétne ten lievik....ako taká hlásna trúba ktorou vychádzajú hudobné tóny von mimo koncertnú halu...
 
jerzi45
Záhrada hudby jerzi45 2012-11-07 10:26:28
asi zážitok vypočuť si v takomto priestore johana sebastiana...super
 
Anastasia
Záhrada hudby Anastasia 2012-11-07 09:17:32
pekne to tam prekvitá, musí to byť nádherné aj s hudobnou produkciou
 
Kvietok
Záhrada hudby Kvietok 2012-11-07 08:41:48
prvýkrát vidím hudbu kvitnúť ... pekná záhrada
 
Stránok 332 z 461