Tanečnica Peruánka s dieťaťom Oči Zámok Hluboká Atletico Fans Blízke stretnutie tretieho druhu Liptovské svitanie Čínsky múr Memories of Myanmar Tripolis
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
mato73
Vo výklade mato73 2012-11-18 11:34:23
parádny moment
 
Cerberus
Gaudího nebo Cerberus 2012-11-18 09:08:19
Aha, tak nebo, nie oceán.
 
Cerberus
Sto stĺpov Cerberus 2012-11-18 09:05:22
A nad hlavami akoby sa dvojici oceán vlnil...
 
Cerberus
Gaudího mozaika I. Cerberus 2012-11-18 09:03:28
Pekné dielo. Vďaka Walde že nám aj takéto obrázky zo svojich ciest prinášaš.
 
Cerberus
Gaudího mozaika II. Cerberus 2012-11-18 09:01:16
Nebol som tam, tak som rád, že sa aspoň takto môžem na Gaudího výtvory pozrieť. Pekne vyskladané, bola s tým práca.
 
NIKA02
Gaudího mozaika I. NIKA02 2012-11-17 22:11:35
parada
 
NIKA02
Gaudího mozaika II. NIKA02 2012-11-17 22:11:02
krasa
 
zola
Gaudího mozaika II. zola 2012-11-17 21:11:55
Farebne krasne
 
zola
Gaudího mozaika I. zola 2012-11-17 21:10:09
Pekny obraz
 
Anena
Sto stĺpov Anena 2012-11-17 20:18:16
Pekne to vtahuje dovnutra
 
Kvietok
Gaudího mozaika I. Kvietok 2012-11-17 19:37:20
obrázok plný energie
 
Kvietok
Gaudího mozaika II. Kvietok 2012-11-17 19:25:37
taniere a hrnčeky ? ... no fantázii sa medze nekladú, pekne poskladané
 
Kvietok
Sto stĺpov Kvietok 2012-11-17 19:22:53
fajnový záber, stĺpy, svetlo, postavy, dobre sa na to pozerá .... ak možem trošku mudrovať, tak by som tú dvojicu kompozične posunula do stredu, teda ak tie stĺpy boli symetrické po oboch stranách, bolo by to pre mňa pocitovo silnejšie ... no ale aj takto je to príjemné pre moje oko
 
Anastasia
Gaudího mozaika II. Anastasia 2012-11-16 23:32:43
pozoruhodná mozaika
 
Anastasia
Gaudího mozaika I. Anastasia 2012-11-16 23:32:15
pekné slnko z mozaiky
 
Anastasia
Sto stĺpov Anastasia 2012-11-16 23:31:39
pútavý moderný záber
 
Jerry C.
Sto stĺpov Jerry C. 2012-11-16 20:55:53
Je to fajn takto si pripomenúť pekné miesta
 
Koma
Sto stĺpov Koma 2012-11-16 20:41:37
pekne Walde...stotožňujem sa s Rumkom....v ruke s jedným rumkom
 
Matej Rumanský
Sto stĺpov Matej Rumanský 2012-11-16 19:48:15
jo! vyborne zdorazneny priestor a velkolepost pamiatky . .
 
Peter Svoboda
Sto stĺpov Peter Svoboda 2012-11-16 19:34:58
Pekne Vlado!
 
Stránok 330 z 461