Tanečnica Peruánka s dieťaťom Oči Zámok Hluboká Atletico Fans Blízke stretnutie tretieho druhu Liptovské svitanie Čínsky múr Memories of Myanmar Tripolis
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
stani08
Metelica nad katedrálou stani08 2012-11-27 07:09:37
ano ta metelica tomu pomohla
 
milanF
Metelica nad katedrálou milanF 2012-11-27 05:10:59
 
DEVOTEE
Metelica nad katedrálou DEVOTEE 2012-11-27 00:30:31
... alebo metalica nad katedrálov, fajn zaberik ten pohyb vlociek dodava zaujimavost nocneho snimku
 
jerzi45
Metelica nad katedrálou jerzi45 2012-11-27 00:23:14
ideálny čas na poriadny pravoslávny sabat...super
 
mkosztura
Metelica nad katedrálou mkosztura 2012-11-27 00:17:16
krása ako v rozprávke
 
samophoto
Severské nebo samophoto 2012-11-26 15:24:14
dobré
 
Matt83
Severské nebo Matt83 2012-11-26 12:00:11
zaujimave
 
Ivan .
Severské nebo Ivan . 2012-11-26 10:30:44
........tam by som išiel celkom rád. Pekný pohľad
 
NIKA02
Severské nebo NIKA02 2012-11-26 09:56:40
pekne je to, veru pekne
 
mkosztura
Severské nebo mkosztura 2012-11-26 06:43:23
nádhera
 
Nico 1
Severské nebo Nico 1 2012-11-26 00:56:58
Fakt krása!!
 
Iwn*
Severské nebo Iwn* 2012-11-26 00:27:41
Zaujímavá fotka vďaka tomu zjaveniu na nebi...
 
stani08
Severské nebo stani08 2012-11-25 22:35:40
krasne ten odraz na oblohe je skvely
 
Anastasia
Severské nebo Anastasia 2012-11-25 22:09:57
Zaujímavá žiara na nebi, vyzerá to celé ako rozprávkovo
 
fotografik
Severské nebo fotografik 2012-11-25 19:57:27
Je to veľmi pekné mesto. Bol som tam v lete s manželkou na dovolenke
 
milanF
Severské nebo milanF 2012-11-25 19:08:30
 
Damush
Severské nebo Damush 2012-11-25 19:07:51
Jj zaujal ma ten úkaz na oblohe
 
Jerry C.
Severské nebo Jerry C. 2012-11-25 19:07:48
príma !!!! a pozerám ,že na severe je zemeguľa opačne zaoblená
 
Koma
Severské nebo Koma 2012-11-25 18:55:24
výbornú muzičku tam máš...pekná stránka.
 
Koma
Severské nebo Koma 2012-11-25 18:53:14
zaujímavé aký tieň Ti to na oblohe hodilo...
 
Stránok 328 z 461